Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vin Diesel slaví: Oblíbený herec má velké srdce, plné svých třech dětí a tragicky zesnulého parťáka

Vin Diesel slaví: Oblíbený herec má velké srdce, plné svých třech dětí a tragicky zesnulého parťáka
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY
Vin Diesel, který dnes oslavuje 53. narozeniny, je miláčkem diváků. On pro změnu nejvíc zbožňuje svoji rodinu. Se svou partnerkou Palomou Jiminéz, krásnou mexickou modelkou, má tři děti: dceru Haniu Riley, které říkají Similce, syna Vincenta Sinclaira a dceru Pauline. Ta se narodila v březnu roku 2015, dva roky po tragické nehodě parťáka Vina Diesela z filmů Rychle a zběsile Paula Walkera. Právě po něm nese jméno.

Děti jsou pro Vina Diesela prvními kritiky i těmi, kdo tohoto filmového tvrďáka dokáží zaručeně rozbrečet.

Vzpomínka na Paula Walkera

"Moje dcera Similce mi před nedávnem řekla: 'Tati, vím, jaká píseň by se měla hrát na každém pohřbu.' Která, zeptal jsem se. 'See you again,' odpověděla," vzpomíná Vin Diesel, jak mu dcera

vehnala naposledy slzy do očí. Právě píseň See you again od rappera Wize Khalify ze soundtracku k filmu Rychle a zběsile 7 se stala vzpomínkovou hymnou na Paula Walkera, který zahynul při strašlivé automobilové nehodě v průběhu natáčení.

Všechny tři děti jsou na tatínka patřičně hrdé. Když jim promítal trailer k filmu xXx, prohlásil jeho syn Vincent: "To bude obrovský zásah!" Vin Diesel zastavil přehrávání a políbil ho na obě tváře.

Děti Vina Diesela

Hania Riley, které doma neřeknou jinak než Similce, se narodila v roce 2008. Loni už začala fušovat do filmu. Zatím tedy jen svým hlasem. Namluvila roli v animovaném seriálu Rychle a zběsile: Závodníci v utajení, který je ke zhlédnutí na Netflixu.

Syn Vincent se narodil v roce 2010 a jako jediný syn má v srdci svého otce zvláštní postavení.

Dcera Pauline se narodila v roce 2015, dva roky po tragické nehodě Paula Walkera. "Neexistovala žádná jiná osoba, o které jsem přemýšlel, když jsem přeřezával pupeční šňůru," prozradil Vin Diesel krátce po Paulině narození. "Věděl jsem, že tam je, a cítil jsem, že si chci uchovat jeho paměť jako součást své paměti, součást svého těla," dodal herec, pro kterého byl jeho parťák hned po rodině vším.

Související články

Další články