Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vin Diesel a Paul Walker byli jako bratři: Jeden bez druhého by v Rychlí a zběsilí nehráli

Zdroj: csfd
+ Dalších 12 fotografií
zajímavosti
Ve čtvrtém snímku ze série Rychle a zběsile se diváci konečně znovu setkávají s hrdiny, které si v prvním dílu tolik zamilovali. Zatímco Vin Diesel se ve třetím filmu jen krátce mihl, Paul Walker se v něm neobjevil vůbec. Do snímku Rychlí a zběsilí se oba vrátili pod jednou podmínkou - jejich nejlepší přítel se vrátí též!

Ocitáme se v Dominikánské republice, kde hodlá Torrettova skupina rychle a zběsile ukrást „pár litrů“ benzínu z jedoucího konvoje. Po časovém skoku se z Dominikánské republiky přesouváme do Los Angeles, kde narazíme na druhého „ztraceného syna“. Brian O´Conner zůstal věrný policejní placce a jeho filmový představitel Paul Walker zase zůstal věrný Vinu Dieselovi. Věděli jste o těchto zajímavostech?

To, že se do čtvrtého dílu série vrátí Vin Diesel a Paul Walker oba herci podmínili tím, že tam jeden bez druhého hrát nebudou. Už během prvního snímku se mezi nimi zrodilo velké přátelství a až do Walkerovi smrti byli jako bratři.

Michelle Rodriguez, která hraje Letty, si kvůli tomuto filmu dělala řidičský průkaz.

Scénář ke čtvrtému dílu byl určen už pro původní dvojku, jakmile na ní ale odmítl spolupracovat Vin Diesel, putoval do šuplíku.

Počet mrtvých ve filmu vystoupal na neuvěřitelné číslo 26.

Majitel firmy Kaizo Industries, který pro snímek dodal vůz GT-R R34, byl obviněn z nelegálního dovozu rozebraných vozidel Nissan Skyline. Díly z těchto aut následně používal do těch, která jeho společnost produkovala. Týkalo se to i auta použitého ve filmu, díky čemuž hrozilo Paulovi Walkerovi, který zmíněný vůz ve snímku řídil, velké nebezpečí. V akčních scénách totiž hrozilo poškození vozu a následně i úraz jeho řidiče.

Věděli jste o těchto zajímavostech?

Související články

Další články