Herečka Angelina Jolie (41) se nikdy netajila tím, že není jeptiškou. Spíše naopak. Její postelí toho prošlo tolik, že by to dalo na vytvoření autobiografie. Nešlo navíc pouze o muže, ale i o ženy, a dokonce i vlastní rodinu!

Začněme ale pěkně popořádku. Angelina byla ve svém životě hned třikrát vdaná. Nejprve za Jonnyho Lee Millera (43), se kterým vydržela tři roky. Tohle číslo se jí nejspíše zalíbilo, protože přesně tak dlouho vydrželo její manželství i s Billy Bobem Thortonem (61). Dva roky pak byla ženou Brada Pitta (52).

Delší vztah pak měla ještě s Timothym Huttonem (56), ten měl trvat okolo tří let. Pak je tu samozřejmě spousta románků. V roce 2003 si měla užívat se slavným Colinem Farrellem. Díky filmu Alexander měla krátce chodit s Valem Kilmerem (56). Líbačku pak zažila i s Nicolasem Cagem (52).

Pak jsou tu trochu kontroverzní líbačky a muchlovačky s lesbičkami. Užívat si měla s Jenny Schimizu (49), s tou ji přistihli při líbačce a sama herečka mluvila o tom, že to mezi nimi není jen o sexu. Spekulovalo se i o vztahu s Winonou Ryder (44), se kterou se sblížila během filmu Narušení.

Angelina se neštítila skutečně ničeho. Dokonce si užívala i se svojí vlastní rodinou. Hodně blízko měla vždy ke svému bratrovi Jamesi Havenovi. S tím se na počkání líbala a údajně si společně měli vyměňovat i jiné tělní tekutiny.

Holt život této herečky skutečně nebyl nudný. Měl o ni zájem každý a ona nepohrdala. Jak z toho byl cítit sex, vždy ochotně přispěchala a užila si. Tohle vše jí možná chybělo a chce to zpět. Nyní má možnost, je nezadaná a třeba se brzy objeví po boku nějaké ženy nebo někoho z rodiny…