Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme, v čem chodí Kardashian oblečená po Praze. Z cen za její módní kousky vám spadne čelist!

Kim Kardashian (33) patří momentálně k nejsledovanějším celebritám. Slávu si získala hlavně díky účinkování v rodinné reality show Keeping up with the Kardashians. Postupně se z ní stala ikona, kterou kopírují tisíce žen po celém světě.

To, co si na sebe vezme Kim, se okamžitě stává módním hitem. Kardashian si libuje v nejluxusnějších modelech od světových značek, a proto i během své návštěvy v Praze, kam byla pozvána se svým manželem Kanyem Westem na svatbu jeho stylistky, nevynechala nákupy v těch nejluxusnějších buticích v Pařížské ulici.

Pokud byste si chtěli pořídit některý z modelů, které Kim měla na sobě, budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy.

Na procházku centrem Prahy se Kim vydala v koženém modelu. Dvouřadý kabát značky Balmain s dvouřadým zapínáním vyjde na 2677 liber, což je asi 88 300 Kč.

Na večeři v restauraci Kampa Park a následnou předsvatební party Kim zvolila zavinovací šaty značky Lanvin s kovovým efektem, které zdůraznily úzký pas a ženské křivky nositelky. Takový model přijde na zhruba 1839 liber, což je asi 60 680 Kč.

K tomu nepočítáme luxusní doplňky, boty a další součásti outfitu. Je tak klidně možné, že během jedné chvíle měla na sobě Kim oblečení v hodnotě čtvrt milionu korun.

Související články

Další články