Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víme to: 8 důvodů, proč vám vaše holka nasadila parohy!

paroháč
Zdroj: profimedia.cz

Podvedla vás frajerka? To je určitě moc smutné, ale možná by bylo fajn zamyslet se, proč se tak stalo. Pro příště...

1. Stal jste se součástí jejího období životních změn

Vaše partnerka neodmaturovala, stěhovala se do horšího, dostala se do menopauzy, pohřbívala morčátko? Možná od vás čekala větší podporu v tak emočně vypjaté situaci. A možná si našla rozptýlení nebo rameno k vyplakání někde jinde.

2. Necítila se dostatečně opěvovaná

Poprvé zkusila uvařit guláš a docela se to dalo jíst. Vychválil jste ji do nebes? Políbil na čelo? Ne? Chyba. Ženy potřebují chválit stejně jako muži. Žena potřebuje, aby byl partner hrdý na její úspěchy a ocenil je. Pokud tomu tak není, ženy se dostávají do frustrace nebo deprese. A zdrhají k jinému.

3. Už s vámi nebyla psina

Smích je ve vztahu jedním z klíčových prvků. Přestali jste se spolu smát? Řešili jste spolu jen samé problémy a nenašli si čas na zábavu? Pak je to jasné. Ženy vedle sebe potřebují životní optimisty a vtipálky.

4. Nuda v pelechu

Je snadné říct si, co v posteli neklapalo. Těžší už je udělat s tím něco. Podvedla vás s jiným a pak za ním odešla? I ženy považují sex ve vztahu za alfu a omegu. Přejí si být žádané a uspokojené. Neuspokojíte ji vy, uspokojí ji ten další.

5. Makal jste jak barevný

Spousta žen touží po ctižádostivém a schopném muži, který je materiálně zajistí. A pak jsou takové, které ocení, když místo dovolené na Maledivách si sem tam zajdete do kina nebo na večeři. Když s nimi prostě budete trávit nějaký ten čas. Ta vaše možná byla ten druhý případ.

6. Jste náladový

Tak to pozor. Na náladovost tu byly odjakživa ženy. Muži mají být náladově stabilní a ženám se za jejich výkyvy nenápadně posmívat.

7. Nenasloucháte

To nejhorší, co můžete ženě provést, je neposlouchat, co říká. Nebo jinak - nepředstírat, že posloucháte. Ženy sice mají své slepičí spolky, kde ze sebe všechny myšlenky vykdákají, ale od vás se stejně očekává, že když vám vaše drahá vypráví o tom, jak v práci došlo kafe, budete prostě sedět a poslouchat. Popřípadě občas zakývete hlavou. Ten druhý možná předstíral pozornost lépe.

8. Podvedl jste ji

Nemuselo se vůbec jednat o pohlavní styk. Možná objevila facebookovou konverzaci s vaší kolegyní nebo jste se už po několikáté v týdnu otočil za sličnou blondýnkou. Vaše partnerka nemusela unést, že pro vás není tou jedinou. Oko za oko...

Pokud se vám po těchto řádcích zdá, že cokoli děláte i neděláte, je pro ženu důvodem k nevěře... Máte pravdu.

Související články

Další články