Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Víme první: Zemřela všemi opuštěná Julča z metra, která MĚLA PRÁVO SEDĚT

Julča z metra.
+ Dalších 18 fotografií
Už má právo sedět, kdekoli si na onom světě řekne! Po celém Česku proslavená Julča z metra, kterou před pěti lety kdosi natočil, jak šíleně nadává cestujícím v metru, protože ona přece má právo sedět, je po smrti.

„Já mám právo sedět! Ta k*rva tady nebude sedět s kufrem! Nebude zabírat dvě místa. Nejsem ožralá, ty svině jedna za*raná,“ udělala si z pusy fekál Julča ve slavném videu ze září roku 2013. A hned se stala celebritkou.

Dnes už není mezi živými. „Zemřela už letos v únoru na plicní embolii,“ potvrdil eXtra.cz její bývalý manžel s tím, že na konci života žila sama, jen se psem.

Júlia Kusková-Klímová byla jakousi generálkou holubí letky. Tu tvoří většinou důchodci, kteří obrážejí společenské akce s akreditací pro neexistující či na koleně dělaná neznámá média. Jejich revírem jsou rauty a ve vražedném tempu tam rádi luxují všechno jídlo, které jim přijde pod ruku.

Kontroverzní Julča také překvapovala tvrzením, že měla pletky s Bohumilem Hrabalem a Pavlem Landovským.

Připravujeme další podrobnosti o jejím šokujícím konci na tomto světě!

Mohlo by vás zajímat

Další články