Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: X Factor bude bez srdíčkové Lucie Bílé! Tajná jednání s Ruppertem, který ji má nahradit! Co nám řekl na přímou otázku?

Ruppert má oproti Bílé jednu super vlastnost – na nic si nehraje, nic
nepředstírá…
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Po téhle zprávě se pravděpodobně pravdoláskaři z řad televizních diváků začnou hromadně vrhat z útesů, protože jejich život ztratil smysl – Lucie Bílá (47) definitivně nebude součástí primáckého X Factoru!

eXtra.cz to potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje ze slovenské produkce show poté, co jsme je informovali o tom, že víme o předvčerejší návštěvě majitele licence, společnosti Freemantle v Praze a že známe část obsahu jednání, která tu proběhla s Primou, která se na poslední chvíli rozhodla do dalšího ročníku soutěže jít se Slováky, kteří ji dlouho měli dělat sami.

Výměnou za to, že nezveřejníme ani náznakem zdroje informací, jsme vyhandlovali další „jobovku“. „Jednáme s Matějem Ruppertem, zatím není ruka v rukávě, ale jednáme a vypadá to, že jsme na dobré cestě, což je po delší době první dobrá zpráva,“ dozvěděli jsme se, a když jsme konfrontovali samotného zpěváka, bylo jasno: „V tuto chvíli bych to ještě opravdu nerad komentoval,“ což v překladu znamená „Dotáhnu s nimi prachy a jdu do toho“.

Primě se tak po rozpačité informaci, že v porotě má zasednout polozapomenutá pěvkyně Celeste Buckingham a za Slováky tamní polobůh a u nás noname Vilo Rozboril, konečně povedla trefa, protože Ruppert by byl porotcem, který by asi bavil!

Prima má ale co dělat. Zatímco na Nově finišují castingy a televize show třetí měsíc aktivně připravuje, na Palmovce ožily přípravy show prakticky tento týden.

Tak co říkáte na Rupperta? A umíte si představit porotu bez vaší milované Lucinky, která vás má všechny ráda? Dejte nám vědět v diskusi nebo na Facebooku eXtra, moc nás to zajímá!

Související články

Další články