Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Víme první: Velké lásce mezi Veronikou Biasiol a Jakubem Yunisem je konec! Proč si nedokážou přijít na jméno?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Byli jedním z nejhezčích párů českého šoubyznysu a dokonale se doplňovali, dnes je tomu ale konec! Veronica pro eXtra.cz prozradila, že s pohledným fotbalistou Jakubem Yunisem už netvoří pár, a dokonce to vypadá na definitivní konec přátelství. Jakuba to zdá se také nezasáhlo, už loví mezi budoucími modelkami.

Youtuberka a blogerka Veronica Biasiol tvořila nádherný pár s fotbalistou Jakubem Yunisem už nějakou dobu, i když s kratší přestávkou. Vypadali vedle sebe dokonale a i fanoušci jim to hodně přáli, to ale bohužel nestačilo a tento povedený pár je již několik týdnů minulostí.

Poté, co se Jakub Yunis vypravil s kamarádem na dovolenou v naprosto stejné datum, do stejného rezortu a na stejně dlouhou dobu jako finalistky Miss Czech Republic 2018, optali jsme se Veroniky, zdali jí chování partnera nevadí.

"S Jakubem jsem se po maturitě rozešla," napsala stručně Veronica. Poté ještě dodala pár slov na adresu svého ex: "Chtělo to konečně chlapa a ne dítě. Jen ať si ho holky na soustředění užijí." Veronica také naznačila, že dlouho sama nezůstala.

Jakub o holky nouzi neměl a dokonce si ho jedna z finalistek fotila tajně hned po příletu. Finalistka číslo jedna Miroslava Pikolová ne jen že je podobný typ jako Veronika, ale tajný sen se stal co nevidět skutečností. Netrvalo dlouho a Jakub ji pozval na drink v rezortu, kde oba trávili týden.

Zdali šlo o přátelské posezení, nebo něco víc, můžeme jen těžko hádat. Budeme ale nadále sledovat, jak se věci vyvinou.

Související články

Další články