Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Víme první: V Karlových Varech chcípnul pes! Proč vám Bartoška a jeho média tají krutou smrt?

Víme první: V Karlových Varech chcípnul pes! Proč vám Bartoška a jeho média tají krutou smrt?
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie

Podle mimořádně závažných zjištění karlovarské zpravodajky eXtra.cz vám mediální partneři festivalu v rámci obrovské konspirace tají, že na filmovém festivalu letos chcípnul pes.

Důkazy jsou zatím nepřímé, ale vše nasvědčuje tomu, že k úhynu skutečně došlo. Ve Varech se letos objevilo na jedné straně nejméně opravdových světových celebrit, na straně druhé podle agentury Dobrý večer z Pelhřimova na festivalu zásadním způsobem přibylo košťat, která bezcílně bloumají po kolonádě a hledají někoho, kdo by je fotil, zatímco ti, co mají fotit, marně pátrají po někom, kdo by dělal něco zajímavého krom pózování.

Celou věc se daří s vypětím všech sil Bartoškovi a jeho věrným tajit jen za pomoci spřáteleného média z Prahy-Holešovic, které má na místě několik desítek výkonných novinářů, kteří sami dokáží předstírat večírek a celebritní hemžení i v situacích, kdy na party, kterou vždy moderuje Gabriela Partyšová, předstírají celebritní hemžení pouze tím, že se na ni dostaví slavní novináři tohoto média plus Lenka Vacvalová (taková ta zrzavá, co je všude), kteří jsou jednak v reálu často slavnější než přítomné celebrity, o kterých mají referovat, a navíc se příchodem redakčního týmu počet hostů a personálu party až ztrojnásobí.

Největší potíž je se skandály, kterých musí být denně přinejmenším pět (kvóta EU nastavená podle Berlinale), ale v reálu by jich mělo být 10 (Cannes), zatímco ve Varech se za celý festival stal zatím jen jeden, když po údajně velkém přemlouvání Leoš Mareš (38) s Petrou Faltýnovou (36) výměnou za deset článků o tom, že Petra na ničem nefrčí, předstírali na hotelu rozchod, což se stalo společně s příjezdem Vlasty Hájka a Evy Jansen asi největším skandálem filmové přehlídky.

Nejhorší ránu uštědřili "Barťákovi" osvědčení věrní v čele s Jiřím Macháčkem, který přijel s manželkou a obojkem, a Geislerovou, která už prý dostala od prezidenta festivalu důtku za to, že nevrávorá a chová se jako dáma, což u ní nebylo zvykem.

Další festivalové vyhlídky jsou mimořádně chmurné, krom toho, že dnes na party do Richmondu přijede hosteska z Prahy Nikol Moravcová (27) vypůjčeným autem a zapózuje a zítra by se snad měl objevit na kolonádě přítel Honzy Bendiga a vztyčit prostředník.

Jinak není očekáván žádný další průšvih, a tak nezbývá než psát o premiéře Díry u Hanušovic a doufat, že Leoš splní slib, který dal tiskovému středisku a v nouzi nejvyšší se v sobotu u vřídla romanticky usmíří s Petrou.

Kdepak, tomuhle čoklovi už letos život nikdo nevrátí.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy