Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Ulici opustí na podzim klíčové postavy, Nova zřejmě tajně chystá vyvraždění celé seriálové rodiny!

V Ulici se budou dít věci!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Nekonečný seriál Ulice, na který se v redakci zaměřujeme, chystá apokalypsu, po které v jedné z rodin nezůstane kámen na kameni.

Redakci to prozradil mimořádně dobře informovaný zdroj z jinak velmi spiklenecké party okolo tvůrců, kterým většinou obsah neuniká, a to i přesto, že eXtra má vazbu na řadu herců show a náš šéfredaktor pro TV Nova přímo pracuje coby osobní logoped Raye a Emmy…

Tentokrát ale mají na Nově smůlu a my nemůžeme mlčet, protože veřejnost má právo na informace a Prahou jde fáma, po které vyjdou lidé do ulic a budou stavět barikády!

Náš web nedávno upozornil na podivné několikatýdenní zmizení představitelky seriálové alkoholičky a pipiny Libušky Zuzany Vejvodové, která ze dne na den „odjela na tetovací festival“ a v seriálu se měsíc neukázala, což se před méně bystrými důchodci snažili autoři skrývat pomocí různých idiotských triků typu „Libor se baví s Libuškou přes Skype a není jí vidět do ksichtu“. Už to bylo hodně divné, ale teď padla kosa na kámen definitivně.

Podle našich nepotvrzených informací, které „určitě nejsou pravda“ a někdo nás šeredně obelhal, hodlá Nova prakticky zlikvidovat celou rodinu Seidlových. Už i vrabci na střeše si totiž povídají, že Vejvodová, evidentně naivka i v reálném životě, kývla na nabídku z filmu (asi jí vadí hrát denně v televizi pro stonásobek diváků) a scénáristé ji musejí zlikvidovat.

„Chystají se to udělat tak, že Libuška, která je s ním teď šťastná, zcela nelogicky najednou uteče Seidlovi za mladším, protože jinak by ji museli nechat umřít. Ona musí zmizet, takže bohužel dostali nápad nechat ji utéct někam tak daleko, že prostě zmizí,“ říká náš člověk a my máme věc potvrzenou, neřekneme vám jak, ale dejme tomu, že pár dílů už je natočených a stará Nyklová je hrozná drbna a my se v pekárně leccos doslechli, když jsme si šli s redakcí pro housky.

Nejde ale jen o otravnou neurotičku Vejvodovou, která nikoho nebaví. Její rozhodnutí podle našich informací fatálně poznamená celou rodinu. Čert vem, že zřejmě zmizí i věčně držkující opruz Borísek, její syn, ale v Ulici zřejmě skončí i vůbec nejzajímavější postava, jaká se v show kdy objevila, sadista Eliáš, skvěle hraný Martinem Myšičkou.

S odchodem Eliáše se ale nemíníme vyrovnat a tímto vzkazujeme na Novu jasnou výhrůžku, že pokud okamžitě neprohlásí, že Eliáš se vrátí a bude řádit, vykecáme v pátek, co se bude v září dít v Lumírově kanceláři a proč už Miller nebude za 4 roky dělat Lumčovi kampaň, jestli si rozumíme…

Související články

Další články