Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Topolánek jr. nedostal kopačky kvůli vztahu na dálku! Za vším jsou lži, vášeň a muslimští golfisté!

Simona už nechce souložit s Tomášem, který ji omrzel. Je tak těžké to
napsat?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Čtenáři českého bulváru čelí bezprecedentní lži, která si v ničem nezadá s tvrzením, že Nikol Moravcová je celebrita nebo Ornella Štiková rozezná mrkev od parní mlátičky.

Rozchod bezvýznamné rozhoďnožky z řad finalistek jedné z mnoha Miss Simony Dvořákové a prince Tomáše Topolánka juniora v žádném případě nezpůsobil „vztah na dálku“, jak píší konkurenční bulváry.

Je to nesmysl, kterému může věřit naprostý pitomec či někdo z party okolo Charlotte Štikové.

Vztah na dálku totiž ještě nikdy opravdovou lásku neukončil, opravdové lásce nezabrání nic včetně smrti.

Simona už nějaký ten pátek „pracuje“ v Dubaji coby trenérka golfu a tenisu, což v žádném případě, navíc u tak slušné dívky z Čech, neznamená krytí pro systematickou snahu dát komukoli, kdo má za městem ropný vrt. Simona prostě učí Arabáše forhend a chippování a až do rozchodu ihned po šichtě ve svém přistěhovaleckém kamrlíku zamilovaně myslela na sex s Topolánkem a říkala si, copak asi ten můj nadsamec teď v Londýně dělá.

V žádném případě není pravda, že podobná dívka nemá v Dubaji, kde se dlouhodobě nachází, prakticky absolutní jistotu, že klofne bodače hezčího než Topolánek junior a určitě bohatého stejně jako bývalý skorotchán, i přes fakt, že možná nashromáždil během svého vládnutí kvadrilion. Je taktéž nesmysl, že ji již omrzel sex s Topolánkem a že po něm už netouží, spíše byl problémem, neb nic nevadí v konzervativním islámském prostředí bohatému arabskému příteli tak, jako když jeho bloncka z Evropy má na Facebooku označeného coby přítele nějakého vykuka z východní Evropy.

Buď jak buď, vzdálenost za rozchodem v žádném případě nebyla, jedná se o nesmysl a obě exhrdličky, z nichž ta s delšími vlasy by jistě Tomáše tehdy sbalila, i kdyby byl přidavač na stavbě, by měly buď přiznat, že za rozchodem je její nezájem o další sex a vůbec jakékoli spojování s Topolánkem, nebo mlčet. Pustit do bulváru oklikou info o rozchodu na dálku a tvářit se z Dubaje jako by nic, je nejen nefér vůči Topolánkovi, ale je to nefér vůči zákonům přírody. Je to lež.

Související články

Další články