Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ: Tohle je dlouho utajovaná přítelkyně youtubera FattyPillow!

Našel si sexy bloncku!
Zdroj: instagram/facebook
+ Dalších 7 fotografií
Oblíbený youtuber, bavič a streamer FattyPillow alias Karel Sivák (25) prožíval loni těžký rozchod s dlouholetou partnerkou Sárou Holanovou. Teď je vše jinak, již několik měsíců má po boku půvabnou blondýnku kteroupřed světem schovává. My ale víme o koho jde!

Zřejmě všichni diváci a fanoušci známého českého youtubera FattyPillow zaregistrovali, že v životě oblíbeného baviče je nová žena! I když ji Fatty občas ukáže na svých sociálních sítích, nikdo neví, jak vypadá nebo jak se jmenuje.

Youtuber ji pokaždé ukázal pouze zezadu nebo s vlasy přes obličej, nikdo tak netuší, jak jeho láska vypadá. Nám se ale povedlo vypátrat, o koho jde, jeho nová láska, která také pochází z jeho rodného města Třebíč, má být jistá Jana Svobodová.

Sexy bloncka by měla být jen o pár let mladší než samotný Fatty a má za sebu úspěšně dokončené studium gymnázia. Vypadá to na velkou lásku a jelikož je Fatty opravdu oddaným partnerem, zdá se, že jejich vztah vydrží dlouho, pokud se youtuber ponaučil z chyb, které provázely jeho předchozí vztah.

Jak sexy kráska vypadá? Podívejte se v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články