TV Barrandov, jediná televize pro seniory užívající LSD, se opět otřásá v základech.

Po divokém odchodu zprávařky Terezy Jemelíkové, skončil podle informací eXtra.cz včera přímo uprostřed natáčení Václav Tittlebach, nebohý exsporťák Novy, kterého se stanice ujala, aby s boxerem Ondřejem Pálou, doposud šéfem ochranky budovy (!), moderoval politickou show Týden v ringu.

Oficiální komunikační kanály mediální skupiny jako obvykle mlčí, ale my víme svoje. Mimořádně dobře informovaný zdroj přímo z newsroomu Barrandova nám totiž prozradil vše: „Pála je divný a toporný, probíhají zkoušky, v pondělí se má jet naostro, jenomže včera Soukup na hodinu vyhodil Vaška coby moderátora, takže nikdo neví, co bude.“

Tittlebach je smolař, po odchodu z Novy se píárově staral o společnost distribuující diamanty, ale nemělo to dlouhého trvání. Loni vedl kandidátku hnutí ANO ve Zlínském kraji, ale 14 dnů před volbami musel ze zdravotních (hihi, to určitě, pozn. aut.) důvodů odstoupit, a když se konečně naskytla příležitost v podobě spolumoderace, přišla podobná rána do zad.

Sám hlavní aktér nebere telefon a nereagoval na SMS z redakce. „Chystáme k tomu během dneška tiskovou zprávu,“ nepřímo potvrdila informaci tisková mluvčí televize Kateřina Kotalová, která má podle všeho před sebou hodně divoký podzim.

aktualizovnáno ve 14:32, tisková zpráva TV Barrandov:

„Mohu potvrdit, že pan Václav Tittelbach se v pořadu Týden v ringu v pozici spolumoderátora neobjeví. Jediným moderátorem diskusního pořadu, který uvedeme poprvé v úterý 2. září večer, zůstává Ondřej Pála. Pilotní verze pořadu ukázaly na nutnost dramaturgických změn, které vyústily v koncepci, jež počítá s jedním moderátorem oproti původně zamýšlených dvou. Pan Tittelbach se bude na vývoji formátu nadále podílet, nikoliv však v roli spolumoderátora. Jde o zcela standardní proces při vzniku nového formátu. Pan Tittelbach je nadále ředitelem dceřiné společnosti skupiny MÉDEA GROUP, konkrétně společnosti MÉDEA SPORT, přičemž MÉDEA GROUP je součástí stejného mediálního uskupení jako TV Barrandov.“

Ing. Marcela Hrdá, výkonná ředitelka Médea Group