Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ: Tenistka Barbora Strýcová profesionálního syna Krause odkopne tak, jako to udělala Vignerová a plno dalších

+ Další 4 fotografie
Zatímco se bulvární novináři z ostatních redakcí kochají nad fotkami nového páru David Kraus (35) a Barbora Strýcová (29), na eXtra.cz už dávno víme, že tenhle vztah do příštího léta nevydrží. A jestli vydrží, tak to znamená, že Bára už musí mít v hlavě solidně vypinkáno.

Tenistka Barbora Strýcová (letos se konečně rozvedla a nepoužívá už to debilně dlouhé jméno Záhlavová Strýcová, které brutálně otravovalo každého sportovního novináře v zemi) klofla profesionálního syna a taky trošku zpěváka Davida Krause.

Paparazzi tým Blesku si nový páreček vychutnal v Praze na Ruzyni, když se Bára vracela z French Open. Tam jí doprovod dělal právě Kraus a zamilovaná dvojice tak dala najevo, že je fakt dvojice a nestydí se za to.

Doufáme, že si spolu ten rok hezky užijí, protože více jim nedáváme. Je tu sice možnost, že by Kraus Báru rychle napustil a ona by tenisovou raketu vyměnila za plenky a dudlíky, ale zase si myslíme, že ta holka nemůže mít v hlavě místo mozku tenisák.

Profesionální tenistky jsou totiž pořád v luftě a jezdí z turnaje na turnaj. A přes Skype se nepomazlíš. Kraus tedy bude muset s Bárou jezdit po turnajích a vyměnit roli profesionálního syna za roli profesionálního partnera tenistky (školu mu může dát třeba Míša Ochotská, která to dotáhla tam, kam chtěla).

Pokud Kraus s Bárou po světě jezdit nebude, musí jí alespoň do kufru přibalit zajímavé čtivo a sadu robertků, protože o tenistkách je známo, že se večer na hotelu jinak hrozně nudí.

Otázkou také je, kdy Barbora Strýcová přijde na to, na co přišla bývalá Krausova partnerka Aneta Vignerová. Ano, Kraus má pěkné rty a známého tatínka, ale holky, co s ním po večerech hrály pexeso, tvrdí, že má hrozně malé… Sebevědomí, to je to slovo.

Jinak jsme samozřejmě rádi, že je tu v našem malém bulvárním rybníčku další mediálně zajímavý pár, a budeme sledovat, kdy zas začne Báře mr*at v hlavě.

Související články

Další články