Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Víme první: Talent je pro Leoše na Primě jen vedlejšák, na podzim vyrukuje s novou show! Co jste se měli dozvědět až v září?

Prima má s Leošem jiné plány než ho nechat čurdařit v Talentu.

Leoš Mareš (37) si po přechodu z Novy na Primu s novou televizí rozumí mnohem lépe, než se může na první pohled zdát.

Momentálně je sice medializován jako jeden z porotců dalšího ročníku soutěže „Slovensko hledá talent a česká Prima dělá stafáž“, to hlavní má ale přijít až v říjnu.

Podle exkluzivních materiálů, které má eXtra.cz k dispozici, chystá Prima na podzim u nás zcela nový formát zábavné show týkající se inteligence, kde bude Mareš hlavní hvězdou a průvodcem.

Televize už zakoupila licenci v zahraničí velmi oblíbeného formátu, který jí podle našich informací nabídl producent a bývalý šéf výroby TV Nova Petr Erben, jenž Mareše údajně právě kvůli tomuto projektu na Primu přivedl.

Televize po konkrétním dotazu naší redakce nakonec informaci nevyvrátila: „Mohu potvrdit tu show s Leošem Marešem, vše ostatní je interní,“ řekl nám šéf komunikace Primy David Vaníček a informaci, o které se konkurence neměla ještě měsíce dozvědět, vzápětí nepřímo potvrdil i sám Mareš: „Na to je brzy ne? Je to všechno ještě v jednání.“

Buď jak buď, Mareš a Prima, to zřejmě nebude nějaká povrchní známost, ale hluboký, trvalý vztah.

Mohlo by vás zajímat

Další články