Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Víme první: Tajná předporodní svatba. Miluše Bittnerová se stala vdanou paní

Miluše Bittnerová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Je to teprve pár dní, co na svět přivedla potomka, kromě toho se ale ukazuje, že i jinak měla napilno! Redakce eXtra.cz exkluzivně zjistila, že živočišná herečka se naprosto tajně stala jen pár dní před porodem vdanou paní. Na úřad tedy kromě občanského průkazu, snoubence a svědků tehdy táhla i těhotenské břicho. Herečka informaci naší redakci neochotně potvrdila.

Radostná zpráva ze soukromí na ni praskla kvůli tomu, že si ve středu odpoledne šla vyzvednout novou občanku, na úřadě si toho k její smůle ale všiml pozorný čtenář.

Její přátelé nejprve zprávě nechtěli vůbec věřit. „To by mi neudělala, slíbila mi, že až se jednou zase bude vdávat, pozve mě. Určitě jde o nesmysl,“ odmítal to jeden z Miluščiných kamarádů.

Jenže k jeho smůle a neštěstí jde o pravdu pravdoucí, což dosvědčila i sama herečka, kterou si už před jejím nedávným porodem kvůli zásadnímu anti bio mateřství zamilovala spousta Čechů.

„Kdo vám to řekl? Nejsem ráda, že se to provalilo. Jsou věci, které jsem si chtěla nechat jenom pro sebe. Ano, vdala jsem se, jsem šťastná, děkuji za optání,“ řekla nám Miluše Bittnerová (41) stručně, než se rozloučila.

Jejím vyvoleným se stal otec dcerky Betynky Renda, s nímž chodí už několik let. I tatínka nedávno narozené holčičky před veřejností přísně tají, nechce být totiž v médiích.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy