Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Víme první: Světlana Nálepková rozvádí dceru Pepinu a je to hodně nechutné!

Víme první: Světlana Nálepková rozvádí dceru Pepinu a je to hodně nechutné!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Mistryně republiky ve smůle na chlapy, zpěvačka Světlana Nálepková (54) rozvádí dceru Pepinu.

Termín "rozvádí" je ideální, protože Nálepková, která má sama co dělat se svou privátní sférou, se postarala o svatbu, následně dokopala dcerku k rozvodu a teď jí našla nového milence.

Pepina po zásahu matky podala žádost o rozvod s hochštaplerem Michalem Vaškem z Moravské Ostravy, který provozuje bar a je samý dluh. Nedávno na něj dokonce soudní exekutor uvalil exekuci, a to, považte, přesně v den výročí opulentní svatby narychlo, na které se loni potkala její matka s nenáviděným otcem Pepiny, Michalem Nesvadbou. Ti se mezitím stali loni na podzim babičkou a dědečkem malého Míši (1).

Josefína, která letos neúspěšně kandidovala do berounského zastupitelstva a vlastně nic neumí (krom toho, že má ráda koně), ale nemusí truchlit.

Sice je blbé, že se novinky domákl bulvár, ale nevadí. Josefína totiž nemusí plakat do polštáře, že si bez větší zkušenosti vzala prvního blba, co jí udělal dítě. Její matka, která sama snad ještě nechodila s nikým normálním, ji totiž podle našich informací už hodila do postele šarmantnímu milenci francouzské národnosti a hlavně bezdlužnosti.

Gratulujeme, tedy vlastně litujeme rozvodu a gratulujeme k novému vztahu.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy