Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ! Suchánek a Genzer: Drsný vyhazov z televize!

Tahle zábava neoslnila!
Zdroj: TV Barrandov
+ Další 3 fotografie
V polovině loňského listopadu se těšili z návratu na televizní obrazovky v pořadu Kdo to ví?, teď dostali padáka! Michal Suchánek a Richard Genzer už nejsou tvářemi televize Barrandov, když se s nimi vedení nekompromisně rozloučilo.

Redakce eXtra.cz získala informace o tom, že oba baviči už nedostali šanci na přípravách druhé řady pořadu. „Televize od nich čekala víc. V dobrém konceptu pořadu prostě jejich humor diváky tolik neoslnil. Proto museli z kola ven,“ řekl nám zdroj z televize.

Jejich smutný konec potvrdila i mluvčí Kristýna Šmejkalová. „Ano, mohu opravdu potvrdit, že TV Barrandov ukončila s Michalem Suchánkem (51) a Richardem Genzerem (50) spolupráci. Věříme, že se v budoucnu opět setkáme na spolupráci v připravovaných pořadech.“

Vyhazov s Geňou a Suchošem dostal i moderátor pořadu Michal Novotný. V druhé řadě pořadu, která startuje 8. února, diváci uvidí Danu Morávkovou a Aleše Cibulku. Moderátorem se stane Martin Zounar.

Je evidentní, že vedení televize věří, že právě nová trojice bude tím, co přitáhne k obrazovkám v souboji o koláče sledovanosti více diváků.

Související články

Další články