Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ! STRACH Z RAKOVINY: Šárka Grossová (49) o ODSTRANĚNÍ PRSOU

+ Další 4 fotografie
chudák vdova
Šárka Grossová (49), vdova po zesnulém bývalém předsedovi vlády Stanislavu Grosovi (+45), musela před týdnem podstoupit operační zákrok. Zkušený tým lékařů jí operoval obě prsa. Známá a úspěšná podnikatelka redakci eXtra.cz informaci potvrdila. Popřela ale, že by zákrok podstoupila kvůli rakovině.

„Nevím, kde jste vzali takové informace......Ano, operaci jsem podstoupila. Nechci zacházet do podrobností. Je to pro mě citlivé téma. Potvrdím jen to, že jsem skutečně byla na operaci, při které mi z prsou vyndali, co tam nemá být,“ řekla eXtra.cz Šárka, která ale vyvrátila spekulaci o tom, že by musela na operační sál kvůli rakovině. „Ne, rakovinu nemám. Dále bych o tom opravdu nerada mluvila.“

Sympatická podnikatelka se aktuálně cítí dobře. A je v domácí rekonvalescenci. „Je mi fajn a jsem v pořádku,“ dodala s tím, že se o zákroku, který je pro ženu velmi citlivý, dále nechce bavit.

Šárce jsou aktuálně největší oporou její dvě milované dcery – Denisa a Natálka. Nejen ony a rodina, ale i přátelé unisono drží Šárce palce, aby v jejím zdravotním stavu nenastaly žádné komplikace.

Mohlo by vás zajímat

Další články