Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Víme první: Soukupa na Barrandově nahradí Eva Decastelo a Alice Bendová. Budou moderovat jeho VIP zprávy

Alice Bendová a Eva Decastelo budou na TV Barrandov moderovat VIP zprávy.
Zdroj: profimedia, Martin Procházka / eXtra.cz / koláž: eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ

Po konci Jaromíra Soukupa v čele TV Barrandov jako by se otevřela stavidla s oznámeními ohledně změn programu. Redakce eXtra.cz má hned ze čtyř zdrojů čerstvě potvrzenou informaci, že moderátorkami bulvárního pořadu VIP zprávy stanice budou Eva Decastelo a Alice Bendová.

TV Barrandov: Denně bude uvádět VIP zprávy ze života celebrit

O tom, že od Jaromíra Soukupa pomalu, ale jistě postupně očišťovaná stanice TV Barrandov bude vysílat VIP zprávy, informoval před pár dny jako první Mediář.cz, který pořad našel od července v ohlášeném televizním programu.

Denně relace poběží od 19:50. Není bez zajímavosti, že pod tímto názvem uváděla pořad drbů ze společnosti v minulosti TV Prima, ta ho ale před devíti lety přejmenovala na Top Star (ten běžel před 4 lety na Showtime). Jak jsme si ovšem ověřili v národní databázi ochranných známek, na titul nemá původní vysílatel žádný právní nárok.


Eva Decastelo a Alice Bendová hlásí návrat

Kdo bude nový pořad moderovat, nechtěla TVB komentovat. „Tohle si necháme jako překvapení,“ sdělila Mediáři generální ředitelka Andrea Geyer.

To překvapení ale nakonec dlouho nevydrželo.

Podle exkluzivních informací eXtra.cz se jednou ze dvou průvodkyň pořadu stane Eva Decastelo. Ta dříve byla reportérka týdenního primáckého Top Star magazínu.

„Tohle nemohu komentovat, obraťte se na TV Barrandov,“ reagovala překvapeně na náš dotaz a rozloučila se.

Její kolegyní bude herečka Alice Bendová. „Nevím, jestli to mohu potvrdit, raději se obraťte na barrandovské tiskové oddělení. Ale jistá nová práce mě brzy čeká a strašně se na ni těším,“ řekla našemu redaktorovi. Na stanici nebude účinkovat zdaleka poprvé: například před devíti lety tu moderovala pořad Barrandovská Sedmička.

Její účast na novém pořadu, stejně jako tu Evy Decastelo, nám potvrdily hned čtyři na sobě nezávislé zdroje.


Podle našich informací by měl mít pořad stopáž mezi osmi a deseti minutami a měl by být výrazně odlišný od současného VIP světa, který nemoderuje nikdo jiný než Jaromír Soukup.

„Ten vlastně komentoval cizí zprávy ze světa celebrit, tady budou i reportáže. Holky se budou střídat sedm dní v týdnu,“ dozvěděli jsme se z TVB.

Doporučené video: Alice Bendová se sestrou a rozhovor pro eXtra.cz:


Přesné datum startu pořadu ještě není známé, ale na rozdíl od zpravodajství, kde uvedení nové relace „hořelo“, protože původní Soukupovy Moje zprávy porušovaly podmínky udělené licence k vysílání, v tomto případě na vedení televize čas tolik netlačí.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy