Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Víme první: Sámer se stal obětí megapodvodu! Místo Emirátů chystá žalobu na promotéra! Známe jeho tvář!

Sámer Issa s čičinkou a člověkem, ze kterého se vyklubal podvodník
s falešnou smlouvou. Podívejte se do galerie, kdo to je a za koho se
vydával.
Zdroj: archiv S.I.
+ Další 3 fotografie

Zpěvák Sámer Issa se těšil, že se na něj konečně usmálo štěstí a na tříměsíčním turné po Emirátech se svou crew vydělá pořádný balík, který mu zajištovala lukrativní smlouva.

O chystané show pro Dubajskou smetánku psala média, zpěvák secvičil dvouhodinový program a uspořádal rozlučkovou party. A pak přišlo pořádné vystřízlivění.

Smlouva byla falešná a z promotéra turné, fotografa a podnikatele Mika Adada se vyklubal podvodník!

„Nikdy se mi nestalo, že bych plánoval několik měsíců cestu se svým týmem a cesta se nezrealizovala, ale ani někdo, kdo nás chtěl asi od začátku pošpinit a poškodit, nás nezastaví… Měli jsme samozřejmě s tím člověkem smlouvu, ale vzhledem k minulosti, kdy s námi pracoval na dvou projektech, nebyl důvod mu nevěřit. Bohužel to je chyba, které jsem se dopustil, věřil jsem někomu, kdo si říkal kamarád,“ říká Sámer a je na něm vidět, že naletěl člověku, se kterým dříve úspěšně spolupracoval a od kterého podraz nečekal.

Na jeho popud zpěvák se svým týmem strávil několik měsíců usilovnými přípravami repertoáru a choreografií, zvukovými zkouškami a nahráváním. „Akad nám způsobil zároveň i značnou finanční škodu a trval dokonce na uspořádání rozlučkové party pro média a veřejnost, kde se před novináři nikterak neskrýval. S blížícím se datem odletu se Mike Akad stáhl do ústraní a začal tvrdit, že je v zahraničí, že je vytížen. Poslední informace z jeho strany je, že dokonce onemocněl rakovinou. Toto bychom však samozřejmě nikomu nepřáli, ale z hlediska všech těch lží, které nyní postupně vyplouvají na povrch, jestli si vymyslel i tuto informaci, silně pochybuji o jeho lidskosti,“ říká Sámer Issa, který si navíc kvůli podvodníkovi uřízl ostudu jako hrom.

Adad, proti kterému zpěvák proti zvažuje právní postup, zpěvákova tvrzení popírá a na zítřek nám slíbil obsáhlé vyjádření: „Sám se cítím poškozen a chystám prohlášení o tom, co se stalo mezi mnou a Sámerem ve skutečnosti.“

Snu o turné, které si ve skutečnosti nikdo z Emirátů neobjednal, se Sámer nevzdává: „Samozřejmě že pracujeme intenzivně na jiné variantě, jak odletět do Dubaje a zrealizovat si tak náš sen tam vystupovat, asi to nějaký pátek potrvá, ale rozhodně tam poletíme,“ říká zpěvák, jehož spor s fotografem bude mít zjevně velmi zajímavou dohru.

Související články

Další články