Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Víme první! Rychtář dál šikanuje bohnickou léčebnu a primáře Nešpora: Neuvěříte, koho právě Ivetě do blázince přivezl…

Karel Nešpor si až do setkání s Džambulkou a Pepou myslel, že už
profesně zažil všechno. Ó, jak hluboce se mýlil.
+ Další 2 fotografie

Josef Rychtář (55) dál ukazuje bohnickému areálu, kdo je tu novým pánem.

Poté, co včera na oltář své lásky k Džambulince (47) dvakrát vtrhl do zdejší protialkoholní léčebny a následně oznámil, že na blázinec podává trestní oznámení, dnes pokračuje v krasojízdě, za kterou by se nemuseli stydět ani hrdinové románů Franze Kafky.

Podle zdroje přímo z pavilonu, kde se Iveta léčí (pokud zrovna teatrálně netrajdá po pražských špitálech), přivezl před několika minutami do léčebny známého podvodníka, pardon, léčitele (není to osobní, všichni léčitelé jsou podvodníci, celá alternativní medicína je pavěda, ano, my víme, že jsme hlupáci a vaší sousedce pomohl jeden z nich kyvadýlkem a meduňkou od rakoviny, pozn. aut.) Jana Saavedru (57), který se označuje za šamana. Ten už v minulosti Ivetu léčil, a jak všichni v posledních týdnech vidíme, léčil ji hodně úspěšně.

Ze Saavendry musí být „nadšen“ zejména primář Karel Nešpor (60), jenž je dlouholetým členem spolku Sysifos, tedy elitního vědeckého klubu, který se roky snaží těm hloupějším z nás otevřít oči a vysvětlit, že léčitelé jsou jen obchodníci s lidskou naivitou a zoufalstvím. Teď má jednoho „experta“ přímo v kuchyni a na krku Bartošovou s Rychtářem jako bonus.

Karle, konopná lana prodávají za rohem v Kobylisích na náměstí a naivní čtenáře tohoto článku důrazně žádáme, ať pod článek nepíší, že až jednou budeme zoufalí z nemoci bližního, také se možná jako na poslední instanci upneme k čemukoli. Nebojte, víme o tom, také jsme hlupáci…

Mohlo by vás zajímat

Další články