Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ: Růžička u nároďáku dávno skončil a sedá na ocas Haškova lišáka! Proč? Protože ON BAVÍ!

Vladimír Růžička už není trenérem hokejové reprezentace. Na papíře to ještě tak vypadá, ale realita je taková, že Růža přebírá po Dominiku Haškovi jeho lišáka. To, co vypadá jako energy drink, není energy drink. To, co vypadá jako úplatek, úplatek není. Proč? Protože ON BAVÍ!

Pokud si někdo myslí, že Růžička sedí doma v koutě a přemýšlí, jak lidem vysvětlí, že mu chodilo všimné od rodičů, tak se plete. Růža už myslí úplně na něco jiného. Přebírá totiž Haškův byznys s lišákem. Ale popořadě.

Růžička nejprve tvrdil, že půl milionu od Palaščáka byla půjčka. Pak tvrdil, že to byl dar. Nejprve to bylo na kabiny. Pak se půl mega objevilo na účtu staré Růžičkové. A pak zase penízky přitekly k Palaščákovi." Ten se pokusil úplatek reklamovat":https://www.extra.cz/…-na-to-nemel, ale úplatek se reklamuje blbě, když nechcete přiznat, že je to úplatek. ON BAVÍ!

Pak se v Praze uskutečnilo mistrovství světa. Růžička točil sestavou jak bubínkem v revolveru při ruské ruletě a nakonec z toho bylo 4. místo. To není propadák, ale také to není trefa na placku. Je to takový výstřel, kdy kulka projde hlavou, ale životní funkce zůstanou zachovány. Růža situaci ustál a zdálo se, že ON BAVÍ.

Když Růža žádal klid na práci, že je tu MS, tak se mu ho dostalo. Prosil, aby se kauza „půl mega na kabiny“ řešila až po MS. No a tak se řeší. Ozývají se další a další rodiče, kteří tvrdí, že když chtěli, aby jejich syn hrál, tak mazali. Mazali Růžovi. A když Růžovi nemazali, tak jejich synek nehrál. Jasná matematika. Do toho předseda Král na svazu tvrdí, že Růžovi věří, a my si tu říkáme, že ON BAVÍ.

Teď se objevují hlasy, že Růža s reprezentací sekne. Že podá rezignaci o chlup dříve, než ho svaz vyhodí. Co se tu jako řeší? Růža dávno trenérem není, vždyť MS už skončilo. Nebo jste ho někde viděli trénovat? Není na to čas, přebírá Haškův byznys, protože ON BAVÍ.

Dominik Hašek tvrdí, že jeho energy drink není energy drink. Stejně jako Růžička tvrdí, že úplatek není úplatek a půjčka na kabiny není dar a dar není půjčka na kabiny.

Vedení českého hokeje před pár hodinami zasedlo a vymyslelo geniální plán, jak zachránit Růžičku, trošku píchnout Haškovi a ještě na tom vydělat.

Propagaci Haškova nápoje okamžitě přebírá Vláďa Růžičku a slogan ON BAVÍ se mění na slogan ON BERE.

Na reprezentační střídačku usedá Dominik Hašek. Slíbil, že nebude hráče nominovat podle toho, kolik mu kdo zaplatí, ale podle toho, kolik přinese vypitých plechovek jeho drinku

A šéf hokejového svazu Král? I on zůstává na svém místě! Musí tu být někdo, kdo umí dokonale rozlišovat, když jeden BERE a druhý jen BAVÍ.

Související články

Další články