Rapper Ektor je známý rabiát, ale tohle přehnal!

Vyhlášený výtečník podle informací eXtra.cz včera v pražském baru M1 brutálně napadl dívku, které čtrnáct dnů veřejně vyhrožoval, že ji zbije za to, že ho před dvěma týdny nechala kvůli nevhodnému chování vyhodit z baru KU v Rytířské ulici, kde pracuje jako provozní.

Šokovaná Tereza V. se z šíleného zážitku, který na místě řešila policie, nemůže vzpamatovat: „Kdykoli jsem ho od té doby potkala, vyhrožoval mi. Včera jsme se potkali na akci v klubu M1 a on za mnou celý večer chodil a pořád opakoval, ať jdu ven. Lidi okolo jen zírali,“ říká napadená s tím, že nebyla příliš nadšená vedením podniku, kterému si prý stěžovala.

Rapper s mimořádně kontroverzní pověstí měl následně dívku několikrát lehce udeřit do tváře, když procházel okolo ní, velké finále si ale teprve chystal. Hovoří slečna S. N., která u incidentu byla: „Prostě ji jakoby stáhnul za nohy ze sedačky a tahal ji po baru, celé to pak pokračovalo i venku a pak přijela policie.“

„Dostala jsem asi čtyři rány a to, jak mě vláčel po tom podniku, bylo hrozný,“ říká Tereza, ukazuje podlitiny na rukou a říká, že zvažuje, že na rappera podá trestní oznámení.

Hlavní hrdina nám zaslal následující vyjádření, které je v přímém rozporu s kamerovým záznamem, ale do kterého jsme mu slíbili nezasahovat, proto ani neopravujeme chyby: „S touhle pražskou holkou známou hlavně tim, že dohazuje movitější klienty v pokročilém věku do pražských klubů, mam problém už delší dobu. První byl v klubu K.U, kde se mi následně za ni přišel omluvit majitel i s manažarem s tím, že holka je totálně mimo. Její včerejší chování bylo jen vyvrcholení její drzosti a snahy přiživit se na mym jménu nějkým veřejným konfliktem aby stoupla v žebříčku pražských zlatokopek. Tuto slečnu sem z klubu opravdu vyprovodil, ale k žádnému fyzickému násilí z mé strany nedošlo.

Provozní baru, který ten večer nepracoval, ale byl na místě, nabízí svou verzi: "Byl tam problém mezi nimi, bohužel se jeho velká část odehrála v místě, kam blbě vidí kamery. Ektora jsme nakonec viděli a nepustili jej zpět, slečnu jsme drželi z jeho dosahu v prostoru dveří tak, aby k sobě nemohli do příjezdu policie.

Tuto verzi dokládá i nepříliš kvalitní kamerový záznam, na kterém rapper skutečně dívku vláčí, ale ochranka během incidentu zasáhne a dvojici oddělí.

Buď jak buď, zatím nepříliš známý rapper se zřejmě snaží navázat na legendu v močení na rautech a mlácení lidí Lea Beránka (23), protože se zdaleka nejednalo o jeho první incident. Před svědky ale dívku napadal veřejně poprvé.

Co přijde příště, Ektore? Jo, my víme, jsi hrozně nebezpečný!!!