Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Produkce VyVolených pravděpodobně zešílela, Vilu zachvátil zmatek v soutěžících! Nikdo neví, kdo je kdo!

Nějaký Honza, kterého si nikdo nevšiml, musí domů, ale pak se zase, nikým
nepovšimnut, vrátil.
Zdroj: Prima FTV

Vilu VyVolených zachvátily zmatky, které ale nikoho netankují. Štáb včera ve snaze stimulovat modela Honzu zaslal do Vily fiktivní informaci, že Honza končí, protože neprojevuje emoce.

Přestože už tuto fintu zvanou „falešný konec“ použila v letošní řadě televize počtvrté, Honza si skutečně bez mrknutí oka sbalil a po srdceryvném loučení s protihráči i s kufry odešel, aby se následně do Vily vrátil poté, co finalistům štáb oznámil, že přijde nový soutěžící, což nechalo všechny chladnými, neboť do Vily a z Vily přichází a odchází několik soutěžících denně.

Aby už diváci nestíhali definitivně, Honza po svém nečekaném návratu (šéfka projektu Šárka Šedivá: „Ti říkám, uděláš tam bordel a vytočíš nám párkrát Vladka, jinak jsi bez honoráře“), kdy prý dostal ještě šanci, začal ostatní prosit, aby mu dali všichni palce a poslali ho do Duelu, což svědčí o tom, že on i štáb se definitivně pomátli, což maskují „taktikou a nečekanými zvraty“.

Co bude dál, těžko říct. Manekýn Honza alias Cortez (vzkaz pro Primu: Proboha, ještě jim vymýšlejte přezdívky, my se už neorientujeme ani v jejich občanských jménech) každopádně pokračuje v soutěži, ale televize ještě neodvolala zprávu do Vily, že přijde další soutěžící.

Žádáme čtenáře, kteří se ještě orientují, kdo je kdo, aby nám laskavě dali na mail redakce@extra.cz vědět křestní jména soutěžících, jež znají, pletou se nám s návštěvami a celebritami a nevíme, kdo je kdo a proč a na jak dlouho a za jakým posláním.

Děkujeme a lepší zůstanou.

A bude jich hodně.

Související články

Další články