Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ! Proběhl další soud Plekance a Vondráčkové: Jak dopadl tentokrát?

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 27 fotografií
ROZSUDEK
V pátek se v Kanadě konalo další soudní stání mezi Tomášem Plekancem (35) a Lucií Vondráčkovou (38). Podle právničky hokejisty se při něm mělo řešit, jestli soud dovolí matce odklad přesunu synů Adama (3) a Matyáše (7) do České republiky, což přikázal podřízený soud, nakonec došlo k něčemu úplně něčemu jinému!

„Kanadský soud po souhlasu obou stran nerozhodl o odkladu výkonu rozhodnutí (původního rozsudku – pozn. red.), ale nařídil v krátkém termínu jednání o odvolání matky do rozhodnutí soudu o předání dětí otci a jejich návratu do ČR,“ informovala eXtra.cz právnička Tomáše Plekance Mgr. Lenka Radoňová. Znamená to, že odvolací soud proběhne v řádu týdnů.

Osmého února původně Plekanec uspěl s takzvanou návratovou žalobou. „Týkala se zadržování nezletilých v cizí zemi bez souhlasu otce, soud otci vyhověl,“ dodala Radoňová.

Teď budou děti slavného páru čekat v péči matky Lucie Vondráčkové (38) na to, jak dopadne odvolání, které bude již definitivní. Buď potvrdí přesun hochů do České republiky, nebo původní rozsudek zvrátí a synové zůstanou s matkou v Kanadě.

Související články

Další články