Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Přítel nové České Miss Kratochvílové dostane brutální kopačky! Strašná pravda je venku!

My jim tu lásku samozřejmě přejeme, ale přece vám nemůžeme tajit pravdu!
Zdroj: herminapress.cz, koláž: Libor Maláč

Nová Česká Miss (a ještě je Miss něčeho jako Earth, World, Universe, Agro, nebo tak, ale v tom se nevyznáme, tak vás tím nebudeme unavovat) Gabriela Kratochvílová (23) je sympaťanda a je na ní hezké, že si myslí, že jí „missí“ nemoc nehrozí. To se ale plete, a proto si jí dovolujeme v bodech popsat následujících šest měsíců, aby vztah ukončila rovnou a nezdržovala nás všechny.

24. 3. 2013

Neděle, den po Miss. Pár se navzájem ujišťuje, že i když jsou spolu jen čtyři měsíce, tak už se dokonale znají, vědí, že jsou si souzeni, že se hledali, až se našli, a nějaký světský titul od Bakala a mediální humbuk okolo je nemohou rozdělit. Domlouvají se, že on bude mít trpělivost a ona mu nedá důvod žárlit. Večer, když konečně dorazí ze všech promo akcí a chatů, si ještě najdou čas na vínko, nad kterým si řeknou, že všem těm zlým novinářům a pochybovačům ukážou, že oni jsou jiní, dospělí a zodpovědní! Večer krásný sex, který si fakt ještě užívají, protože jsou spolu krátce a tak je to baví.

15. 4. 2013

Vše běží hladce, těch pár večírků, kde se okolo ní motali sponzoři Miss a různá pochybná večírková pražská podnikatelská chátra s vypůjčenými poršáky, se v pohodě zvládlo. Ona má ještě méně času, než se zdálo, ale omlouvají si to oba tím, že se na sebe alespoň víc těší. Sexuální frekvence stále stejná.

16. 4. 2013

První lehký problém. Ona po akci spí na Slovensku, on druhý den v bulváru vidí fotky, jak se okolo ní motají chlapci z J&T, a začíná mít pochybnosti, zda to dá. Svěří se jí, ale hned je to pryč. Sex a vzájemné ujištění, že jí fakt nevadí, že kluci jezdí v masserati a on jen v oktávce druhé generace. Vždyť podniká a vydělává 75 hrubého, to je přece pěkný plat!

18. 4. 2013

Hned pozítří další problém. Ona má kšeft v Ostravě a druhý den musí kvůli kamarádce Maláčové losovat tombolu na plese v Opavě, takže se tři dny neuvidí, ona bude 2× spát v Polsku a do toho jí neustále na Facebooku vypisuje nějaký kokot, který vypadá fakt bohatě. V noci není sex, je prý unavená. (nelže!)

22. 4. 2013

Prudká hádka po návratu. On žárlí, ona říká, že ho chápe, ale že s tímhle musel počítat a že vztah je o důvěře dvou lidí, jinak nemůže fungovat. On to druhý den uznává, kupuje květinu, říká jí, že je šťastný, že ji má a že jí může věřit. Pátý den bez sexu, takže mu večer dává, ale připadá mu nějaká myšlenkami jinde.

2. 5. 2013

Zvláštní období vztahu. Jsou spolu, ale ona má málo času, i když nemusí losovat tomboly či tajtrlíkovat v krámech sponzorů Miss. On se tváří, že ji chápe. Namísto toho fízluje Facebook, maily a její mobil a hledá problém. Nenachází nic. Výčitky, že jí nevěří. Výčitky, že už 14 dnů nebyl sex.

13. 5. 2013

Průser. Volá týdeník Spy, zdali ví, kde ona včera večer byla. Ukáže se, že na schůzce s mužem. Ona se staví do obrany, bylo to prý obchodní a hodně ji uráží, že on vůbec jen přemýšlí o tom, že by ona… Ujišťování o vzájemné lásce… Plány… Večer povinný sex bez nápadu…

2. 6. 2013

Již tři dny nevolala. Má toho, chudák, moc…

3. 6. 2013

Chlapec kupuje metrový řetěz na večírky. Pro sichr. Nakonec se do provozovny vrací a pořizuje půlmetrový. Ale je pozdě.

7. 6. 2013

To je divný. Nejde o to, že už týden nespí doma, ale teď jsem si všimnul, že už tu ani nemá věci.

23. 6. 2013

Po 14 dnech naléhání svolila ke schůzce. „Vidíš sám, že to nejde. Miluju tě! Miláčku, fakt, není v tom nikdo třetí, jen prostě mám závazky, já Chotěboř nebo u Bakala ve Švajcu coby gejša, ty v Praze, nechci tě omezovat, pojďme si dát pauzu.“ Následuje zoufalý pokus se žádostí o ruku a dvoudenní pijatyka s kamarády z golfu, kteří mu slibují, že se mu nebudou smát, že to bylo jasný.

25. 6. 2013

Česká Miss vydává tiskovou zprávu o rozchodu. Téma: Je to jen odloučení, neměli jsme na sebe čas, fakt v tom není nikdo třetí, moc práce, necháváme si zadní vrátka, zůstáváme přátelé.

10. 7. 2013

Pauza se protahuje. Uvědomění si konce. eXtra.cz mělo s tím zhovadilým článkem pravdu…

14. 7. 2013

Ta děvka! Oznamuje nového přítele. Prý jsou spolu 14 dnů, ale vždyť to je ten ze Slovenska, co byl tenkrát… A do toho to vyšťoural bulvár, že spolu byli na dvou akcích už v dubnu… Ale vždyť říkala… Ježíši, já jsem takovej vůl…

15. 7. 2013

Golf. Kamarádi se mu smějí, ale jen když si odskočí.

20. 3. 2014

Nová vítězka Miss 2014: „Vím, co se říká, ale tohle je Čeněk, jsme spolu půl roku a Miss nás určitě nerozdělí…!“

Související články

Další články