Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víme první: Přísně utajovaný soutěžící z nové řady Tvoje tvář má známý hlas!

+ Další 2 fotografie
Start čtvrté řady úspěšné převlékací show Tvoje tvář má známý hlas se blíží, Nova přesto zatím tají všechna jména účastníků. Redakci eXtra.cz se ale i tak podařilo vypátrat, kdo bude okouzlovat paní a slečny!

Natáčení se kvapem blíží, startuje už první červencový týden. A dá se očekávat, že na obrazovky se populární show, v níž se celebrity nechají namaskovat jako známé československé i světové osobnosti a zpívají jejich šlágry, dostane koncem srpna.

Prvním námi vypátraným účastníkem je hezounek Vojta Drahokoupil (22). Ten se proslavil především v klučičím boy bandu New Element, v současnosti ale ve velkém rozjíždí i sólovou dráhu pod jménem Vojta D. Znají ho také fanoušci muzikálů.

A diváci, kteří sledovali letošní SuperStar, ho mohli zahlédnout i v přidruženém online pořadu Coca-Cola Souboj coverů.

Ve čtvrtém pokračování Tváře Vojta dostal roli talentovaného mlaďocha a nastupuje na místo Adama Mišíka z jedničky, Jana Ciny či Davida Gránského z dvojky a Milana Peroutky z třetí řady.

Mohlo by vás zajímat

Další články