Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Víme první: Prima chystá překvápko – další Talent! Bez Slávika, bez Slováků!

Zdroj: herminapress.cz

Za prozrazení tohoto tajemství hrozí na Primě vyhazovy! A stejně nám to jeden z našich tamních práskačů vykecal. Člověk obvykle mimořádně dobře obeznámený s rozhodnutími managementu televize pro eXtra.cz za úplatu vyklopil toto:

"Chystáme na podzim další Talent Zadání je zkusit to bez Slováků. Jak to uděláme, nevíme, ale je rozhodnuto hledat novou cestu. Jen mě nesmíte prozradit, Slováci se to mají dozvědět až v poslední možnou chvíli."

Zdroj naráží na fakt, že Primě se nechce potřetí do holportu s levákem a gaypornostar Jarem Slávikem (38) a jeho kumpánem, geniálním režisérem a šedou eminencí slovenského televizního zákulisí Jeffem Minaříkem, na které loni prasklo, že v Talentu měli někteří spřátelení soutěžící slovenské produkce vymetenou cestičku a shodou okolností ti, které pak Slávikova agentura prodávala po diskotékách.

Problém je ale v tom, že Minařík je génius a pořádaní show typu SuperStar nebo Talent se bez šikovných Slováků dělá blbě: "I přesto do toho půjdeme, v Talentu byl tunel několik set tisíc EUR, hledáme prostě levnou, ale zábavnou českou cestu, takové je rozhodnutí, vím víc, ale to už by bylo jasný, kdo vám to řekl, to fakt nejde," dodal zdroj a reakce Primy kupodivu jen potvrzuje jeho slova.

"Tohle bude bez vyjádření, je na to ještě příliš brzy," uvedl na náš dotaz šéf PR Primy Václav Mazánek a eXtra.cz už ví, že tuhle horkou stopu je třeba dále sledovat.

Související články

Další články