Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Víme první. Prima chce dostat do vily VyVolených redaktorku eXtra.cz! Čtěte, kdo by měl v pořadu předvést největší show!

Hádejte, která z redaktorek eXtra.cz možná zamíří do vily.

I když se televize Prima tolikrát snažila, aby do poslední chvíle utajila svoje plánované pořady, eXtra.cz je vždycky napřed. Před nedávnem jsme informovali o tom, že televize sídlící na Palmovce chystá další řadu reality show VyVolení.

Pražští vrabci na střeše si cvrlikají, že se tým, který na pořadu pracuje, snaží naverbovat do show osoby, které už nějakým způsobem v televizi vystupovaly a měly by tak zajistit slušnou sledovanost. Na Primě se jistě snažili, aby svoje plány do poslední chvíle utajili, jenže práskači z televize se opět ozvali.

Ani ve snu nás nenapadlo, že jednou z osob, které produkce kontaktovala, je naše brněnská zpravodajka Nela Slováková (23). „Ano, je to pravda, produkce mě kontaktovala, ale víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ řekla nám do telefonu Nela a neodpověděla ani na otázku, zda by se VyVolených zúčastnila. Tiskové oddělení televize nemá rádo, když ví eXtra.cz něco dřív a proto i tentokrát bylo skoupé na slovo: „Informaci vám nepotvrdím, všechno důležité o VyVolených zveřejníme na tiskové konferenci 1. srpna,“ uvedl tiskový mluvčí TV Prima David Vaníček.

Slováková se objevila v reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála. Pokud spolupráce s televizí klapne, máme se jistě na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články