Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Víme první: Pepa Kokta žije s Ornellou! Poprvé ji vyvedl mezi smetánku a hvězdy v čele s Gottem se praly o její pozornost!

Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Fotbalová Amfora slavila 40 let existence skutečně ve velkém stylu a nebylo jediné hvězdy, která má či měla s klubem hvězd co do činění, jež by Petra Salavu zklamala a nepřišla.

I tak se ale prezident a zakladatel oddílu dočkal nečekaného překvapení v podobě obrovské cti, kterou ho poctil bývalý sponzor Amfory Josef Kokta (57), který splnil sen všech přítomných a vybral si tento večírek pro odtajnění svého vztahu s Ornellou Štikovou, se kterou navíc umožnil všem přítomným krátce pohovořit, vyfotit se a vybraní si odnesli i její podpiskartu s věnováním!

V pražské Hybernii to byl skutečně mimořádný večer, protože takovou koncentraci skutečných celebrit šoubyznys dlouho nepamatuje. Karlové Gott a Šíp (69), Helena Vondráčková (67), Tereza Kostková (38), Martin Dejdar a plejáda dalších nejen umělců, ale také fotbalových internacionálů a činovníků svazu. Nikdo pozvání Salavy neodmítl a ti nejslavnější dokonce vystoupili v programu, během kterého klub ocenil řadu svých legend.

Když se ale objevil Kokta se svou milou, jako by se zastavil čas. Dodnes se totiž netušilo, s kým Kokta po rozvodu s brněnskou predátorkou Gabrielou Partyšovou (36) žije, nebo on sám roky mlžil a jeho milenka a později matka milovaného syna Quentina, který jako by Partyšové z oka vypadl, dlouho skromně čekala na svůj velký den.

Přítomné celebrity nejen že hltaly budoucí módní návrhářku Ornellu, která poté, co se nedávno vzepřela smrti, přišla v přestrojení za ruského cara, závistivým pohledem, ale automaticky vytvořily okolo páru jakési vakuum s akčním rádiem pět metrů do všech stran, do kterého zřejmě mohli vstoupit jen vyvolení, kterým Ornella pokynula, jinak si neumíme vysvětlit, proč v archivech fotobank aby fotku Štikové s některou z hvězd jeden pohledal.

Vrcholem mejdanu, který skutečně stál díky guestlistu za to, pak byl příchod paní Aleny, Koktovy první ženy, která paradoxně určitě přišla mladou Štikovou pozdravit coby fanynka a ne sokyně a předchůdkyně.

Z nevysvětlitelných důvodů se neukázala jen Gabriela Partyšová, druhá žena kdysi bezmála miliardáře (v době sponzorování Amfory vlastnil polovinu billboardů v zemi), která Pepu kdysi coby dravá zlatokopka z Brna přebrala (to ale bylo z lásky, s těmi billboardy to nemělo co dělat!) právě Aleně, aby po letech vyčetla Ornelle, že udělala to samé jí a tutově ne z lásky, zatímco ve skutečnosti jestli se někdo spustil s Koktou z lásky, byla to z důvodu jeho aktuální chudoby právě Štiková, která se původně se svými rodiči Pepy ujala do doby, než byli z pronajaté a obstavené vily rodičů vyhnáni

Buď jak buď, všichni přítomní v čele se Salavou a Gottem museli být Koktovi hodně vděční, že mezi ně Ornellu přivedl, a všem bylo hodně líto, když Kokta údajně oznámil, že Ornellu za pět let na oslavu 45. výročí Amfory přivede znovu, což je mrzuté, protože zrovna 20. 11. 2019 mají všichni, kdo tam byli letos, kšeft a budou se muset omluvit.

Tedy až na Vaška Tittelbacha, který už nemá kšefty roky, ale náhodně onemocní chřipkou... Na závěr ještě podivná hláška Karla Gotta, kterou pronesl poté, co údajně prchnul z prostor divadla světlíkem a přes labyrint kanalizace se vynořil až v Karlíně od močůvky, ale daleko od Štikové, a ulevil si: "Opravdu jsem to nečekal!"

Související články

Další články