Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Partyšová má průšvih! Bývalá advokátka na ni chystá žalobu, ve které jde o statisíce! Budete zírat, co se nemělo dostat ven!

Gábina Partyšová má problém. Bývalá advokátka na ní chystá žalobu!
Zdroj: herminapress.cz, FACEBOOK

Moderátorka Gábina Partyšová (34) má pořádný problém se svou bývalou advokátkou Klárou Samkovou (50).

"Dluží Samkové čtvrt milionu a nemá se k placení. Samková přitom za ni žalovala Blesk, řešila její mimosoudní dohodu s jeho vydavatelem a následně ještě dělala na jejím rozvodu, pak se zhádaly a Gábina dělá mrtvého brouka, spoléhá na to, že jí to projde," napsal nám na redakční mail nějaký dobrák, který má Gábinu asi hodně rád.

Samková nám ovšem vzápětí informaci potvrdila: "Řekněme, že některé záležitosti ve vztahu Partyšová - Kokta a jejich bývalá advokátka ještě nejsou z finanční stránky úplně uzavřené," řekla nám Samková a po chvíli dodala: "Dluží mi dvě stě šedesát tisíc."

Samková přitom delší dobu patřila ke kamarádkám Partyšové, a to tak důvěrným, že jí Gábina svěřila i záležitosti ohledně svěřeneckého soudu o syna Kristiána (5), kterého má z nevydařeného manželství s Pepou Koktou (55).

Mediálně velmi známá a renomovaná advokátka chystá na moderátorku TV Prima žalobu, kterou chce podat během několika dnů: "Dostala ode mě několik výzev k uhrazení dluhu, ale nijak na ně nereagovala."

Na náš dotaz, zda je pro Partyšovou případný soudní spor se Samkovou nebezpečný ještě jinak než jen z finanční stránky, nám Samková velmi zajímavě odvětila: "Pokud s ní povedu soudní spor a budu hájit své zájmy, jsem ze zákona zbavena povinnosti mlčenlivosti," z čehož vyplývá, že případný soudní spor si moderátorka zřejmě odpustí a advokátce zaplatí.

Vyjádření nám Partyšová zatím neposkytla, nemá nás ráda. Ono na to také není moc co říct, co si budeme povídat. Tenhle spor slibuje slušnou taškařici a eXtra.cz samozřejmě bude mít nastražené oči i uši.

Související články

Další články