Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Víme první: Ornella se postavila rodičům! Odstěhovala se ke Koktovi natrvalo a matku počastovala sprostými nadávkami!

Ornella s matkou ještě v době, kdy byly kamarádky.

V rodině Štikových vygradovala dlouho skrývaná krize ve vztahu Ornella – matka a především Kokta – matka Štiková!

„Máma je hrozná kráva, nechci o ní mluvit,“ řekla nám včera trochu nevděčně Ornella (20) na otevíračce klubu Roxbury o své manažerce, stvořitelce a mediální koordinátorce.

Na druhou stranu už delší dobu není tajemstvím, že s tchyní si dost nerozumí legenda pražských barů a diskoték a expostrach dívčích ložnic Pepa Kokta (56), který zřejmě přesvděčil do něj zaláskovanou Ornellu, aby se matce vzepřela.

Ta se skutečně sbalila a jak nám včera potvrdila, definitivně se přestěhovala do Karlína k Pepíčkovi, se kterým plánuje společnou budoucnost, neboť věří, že ten se již polepšil a jeho záletnická léta vzal dávno čas.

Matka Štiková (40) nebyla příliš překvapená: „Je to její úroveň a mně je to moc líto,“ řekla nám poté, co jsme ji konfrontovali s výroky Ornelly, která vypadá pevně rozhodnutá.

Ornelle rozumíme, k mládí patří revolta a je správné jít za svým srdcem. Určitě si nemyslíme, že do půl roku je zpátky u rodičů v Hostivici a vyléčená z Pepy.

Mohlo by vás zajímat

Další články