Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Nova už má náhradu za Ordinaci, prostitutku s feťačkou si půjčila na Slovensku

Seriál Sestričky míří po přetočení na české obrazovky.
Zdroj: archiv TV Markíza
+ Dalších 6 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Představa, že by televize Nova rušila veleúspěšnou Ordinaci v růžové zahradě jen tak z plezíru, aniž by za ni už měla připravenou náhradu, se ukazuje jako lichá. Jak se on-line deníku eXtra.cz podařilo exkluzivně zjistit, televize nyní vsadí všechny karty na nový formát, kterým chce rozdrtit primácké Sestřičky (dříve Sestřičky Modrý kód).

Ordinace v růžové zahradě musí uvolnit místo novince

Televize Nova se již legendární Ordinace v růžové zahradě nezbavila jen tak. Když ji ale v úterý a ve čtvrtek začal porážet seriál Primy Slunečná, stanice, která kdysi konkurenci ujížděla o parník, se rozhodla provést razantní změny.

„Nova samozřejmě moc dobře ví, že lékařské prostředí na diváky zabírá. Nabízí příběhy plné obyčejných lidských dramat všedního dne, nemoci navíc známe všichni, a tak se dokážeme s postavami v seriálu ztotožnit. Ale sledovanost Ordinace už slábla, a tak se do toho vedení rozhodlo zasáhnout,“ dozvěděli jsme se od důvěryhodného zdroje z pražského barrandovského kopce.

Novinka od Slováků

„Koupila seriálový formát, který je mimořádně úspěšný na Slovensku a jmenuje se Sestričky. Natočí si ho podle sebe znovu,“ tvrdí.

„Riziko je součástí jejich poslání a naděje… umírá poslední. Sledujte osudy čtyř zdravotních sestřiček z oddělení hematologie, které jsou i matky, manželky, milenky a přítelkyně, a případy jejich pacientů,“ stojí na webu televize Markíza, která původní Sestričky natočila.

Drogy a sex

„Slovenský seriál z nemocničního prostředí, který má modernější formu, sci-fi nemocnici a několik sestřiček, jejichž osud diváci sledují. Zatraceně sexy prostitutka, feťačka, vdova a správná sestřička. Mezi současnými lékařskými seriály sympatický mírný nadprůměr,“ píše na ČSFD k slovenskému výtvoru uživatel Mira007.

V českém prostředí nově natočený seriál se zcela určitě nebude moci jmenovat stejně jako u našich východních sousedů, protože název Sestřičky už má zabraný Prima. Možná se o plánech konkurence dozvěděla, a proto narychlo zkracovala název ze Sestřičky Modrý kód

Ordinaci nepomůže

Podle informátora nový seriál příliš nepomůže těm, kteří budou až do února připravovat Ordinaci. Obsazení bude jiné a i štáb bude z větší části slovenský. Neoficiální zdroje hovoří o režiséru Peteru Bebjakovi.

Prozatím se neví, kdy Nova začne nový seriál vysílat. Mohla by ho sice rozjet až na podzim, ale jako pravděpodobnější řešení se jeví možnost, že začne už někdy v květnu či červnu, aby nalákal divačky a ty se na něj pak přes léto mohly těšit.

Související články

Další články