Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Víme první: Nová řada Tváře bude pro diváky šok. Žádná nová hvězda, spousta se jich vrátí

Tvoje tvář má známý hlas 2021: Žádní noví účinkující, spousta starých známých
Zdroj: facebook
+ Dalších 5 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Tato zpráva nejspíš řadu fanoušků pořadu Tvoje tvář má známý hlas překvapí. Televize Nova se totiž podle informací redakce eXtra.cz už zkraje roku vytasí s novou řadou zábavné show, v níž známí umělci zpívají v převleku písničky světových i českých hvězd. Nové tváře ale nikdo nemůže čekat.

Tvoje tvář má známý hlas se vrací

Televize Nova, tak jako každá komerční televizní stanice, stále usilovně přemýšlí, čím přitáhnout k obrazovkám diváky. Když se jí to podaří, prodá hodně reklamy a tím slušně vydělá.

Už v únoru má k tomu pomoci další řada pořadu Tvoje tvář má známý hlas, který hlavně úplně poprvé Čechy, Moravany a Slezany uhranul a přesvědčivě vítězil ve sledovanosti.

Jenže po čtyřech letech Nova z formátu vyždímala všechno, co se dá, a Tvář logicky už netáhne tak jako dřív.

Tvoje tvář má známý hlas 2021

Proto se televize rozhodla udělat mimořádný krok a přizvat ke spolupráci úspěšné interprety z předchozích řad.

„Od února bude nová řada Tváře, půjde o Best of edici. Nova vybírá ty nejpopulárnější účastníky,“ řekl eXtra.cz dosud velmi dobře informovaný zdroj.

„Jarní vysílací schéma budeme představovat na tiskové konferenci v lednu,“ reagoval na otázku k pravdivosti našich zpráv PR koordinátor Tváře Vojtěch Boháček, čím sice zprávy nepotvrdil, ale ani razantně nevyvrátil.

Návrat Holišové a Chýlkové

O jaká jména konkrétně půjde, o tom můžeme jen spekulovat. Dá se čekat, že z úspěšné první řady nastoupí na plac víc tváří, nejen například vítězka Hana Holišová či Ivana Chýlková

Pokud se bude Nova držet vítězů, účast navrhne i Janu Cínovi, Taťáně Dykové, Berenice Kohoutové, Michaele Badinkové, Marku Lamborovi nebo Jitce Čvančarové.

Úspěch, nebo propadák?

Bez šance ale nejsou ani stříbrní a bronzoví Iva Pazderková, Milan Peroutka, Markéta Konvičková (26), Kateřina Marie Fialová nebo Albert Černý.

Tak již brzy uvidíme, jak úspěšný bude nápad, jak oživit skomírající soutěž, zda se to povede, nebo půjde o propadák.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy