Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Víme první: NightWork dnes točí svůj zřejmě poslední klip. eXtra.cz získalo přísně tajné informace!

O plánovaný koncert kapely prý není moc zájem.
+ Další fotografie

Kapela NightWork dnes od brzkého rána točí svůj nový videoklip. Celá akce podléhá přísnému utajení a všichni, kdo by jen cokoliv prozradili o tomto počinu, budou navždy zatraceni.

NightWorky totiž dost rozházela skutečnost, že mezi sebou mají zrádce. Od té doby ve skupině panují velmi napjaté vztahy, které vyvrcholily, když se lídr kapely Vojta Dyk (27) dal dohromady s Táňou Vilhelmovou (34), již média okamžitě přezdila na českou Yoko Ono.

Díky klipu, který právě vzniká, se tak kluci vidí na place v plné sestavě poté, co se Dyk stal otcem a Jakub Prachař (29) manželem naší zástupkyně šéfredaktora Agáty (28). Když se paní Prachařová dozvěděla o našem úmyslu napsat tento článek, okamžitě nám to zakázala, takže jsme si teď zadělali na pěkný průšvih. Jenže my jsme se ještě opatrně zeptali na to, jestli v tom klipu bude Agáta účinkovat taky (my víme, že ano), a to jsme neměli dělat. „Ještě jednou vám opakuji, abyste to nepsali. Jakub si pak bude myslet, že jsem vám to řekla já,“ odpověděla vztekle Agáta.

Jenže chyba lávky. My nejsme hloupí a rozhodně nechceme naší nadřízené dělat problémy. Kluci v kapele by si měli sami udělat pořádek a zjistit, který ptáček létající kolem nich to tak pěkně cvrliká.

Do nového klipu prý NightWork vkládají velké naděje. Má to být totiž poslední šance udělat nějaký hit před tím, než budou mít koncert v O2 Aréně.

Mohlo by vás zajímat

Další články