Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Víme první na planetě: Dominika Mesarošová (32) je těhotná! Bude svatba s Tomášem?

Zdroj: archiv
+ Dalších 79 fotografií
Snaží se to krýt, jak to jde, ale rostoucí bříško se jí už nedaří nijak schovat. Dominika Mesarošová (32) čeká dítě! Kromě toho prodává svou vilu v Praze za pěknou řádku miliónů, ale mezitím už se přestěhovala do luxusního domu v Brně, který pořídil její přítel a brzy asi i snoubenec Tomáš!

Fotky na instagramovém účtu Dominiky Mesarošové nás přivedly na myšlenku poptat se této víceméně již bývalé modelky, kdy že bude vlastně rodit. Že by se jen „zprasila“ a schovávala vyžrané panděro, to vůbec nepřipadá v úvahu.

Jak jsme čekali, kličkovala líp než králík před granátometem s laserovým zaměřováním, ale je to zkrátka tutovka.

„Nevím, co plašíte? Jakmile by to bylo možné, tak bych to zveřejnila. Také jsou ale věci, které se do nějaké doby nemají říkat. Prostě vám to nebudu potvrzovat ani vyvracet. Mám k tomu své důvody,“ tvořila mlhu Dominika.

Dnes má hlavně plnou hlavu se zařizováním nového domu, který její přítel pořídil v Brně. „Je to dům snů. Nejsme na dědině, do centra to máme deset minut. Máme teď hrozně moc práce. Pořád něco vybalujeme, střídá se tu jedna dodávka za druhou. Do Prahy samozřejmě budu často jezdit. Jinak jsem šla za svou láskou. Tomáš tu má dobrou práci,“ dodala Dominika, která nevylučuje ani brzkou svatbu. Pokud se tedy její přítel časem vysloví.

Související články

Další články