Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Víme první: Monika Štiková do toho praštila s o více než dvacet let mladším kolouškem

Víme první: Monika Štiková do toho praštila s o více než dvacet let mladším kolouškem
Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Monika Štiková (47) je až po uši zamilovaná do svého mladého hokejisty Petra Biniase (23). A tak není divu, že do toho zaláskovaný pár praštil. Dnes si Monika s Petrem řekla "ano" na Staroměstské radnici. Bohužel kvůli rodinným rozbrojům na svatbě chyběla dcera Ornella s rodinou.

Monika s Petrem byli dlouhou dobu terčem posměchu kvůli tomu, že je hokejista o 24 let mladší. Jak je ale vidět, na věku nezáleží, když se dva milují.

Pár chtěl být nejspíše všem na očích, jelikož na Staroměstském náměstí byly ve stejnou chvíli stovky lidí. Na místě nechyběla Moničina maminka v zeleném kostýmu. Svou dceru v bílých šatech trochu zastínila.

Zášť vůči Monice ale za hlavu nezahodila její dcera Ornella Koktová. Ta na svatbu nedorazila ani na minutu a svého syna Quentina za babičkou také nepustila. Pogratulovat k sňatku nepřišla ani Moniky druhá dcera Charlotte. Rodinné spory tak zapříčinily, že se na nejšťastnějším dni Moniky Štikové objevila sotva polovina jejích příbuzných.

Z toho si ale nevěsta nic nedělá a možná to jen u veselky neskončí. Monika nedávno promluvila o případném potomkovi. „Ano, je to aktuální a bude. I když před rokem to nebylo na pořadu dne. My se těšíme, co nám teď život úžasného a krásného připraví,“ přiznala eXtra.cz Štiková.

Snad už je to ten pravý. Novomanželům přejeme jen to nejlepší.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy