Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Víme první: Monika Bagárová dala kopačky příteli! HODNĚ DRSNÝ ROZCHOD

Jsou kouzelní.
+ Dalších 41 fotografií
Rok se s rokem sešel a majitelka jednoho z nejexkluzivnějších tělíček u nás Monika Bagárová (23) už je zase k mání! Jak se eXtra.cz podařilo exkluzivně vypátrat, s bubeníkem Dávidem Hodkem (20) už netvoří pár. A nevyšlo jí to s ním až takovým způsobem, že udělala i dost drsný krok, aby dala najevo, že láska k němu byla jeden velký omyl!

Dávid je úžasný muž, který si moje srdce získal svou láskou k dětem a své rodině. Má mladší sourozence a krásně se o ně stará. Je jen málo mužů, kteří jsou tak pozorní. Přítel o mě hezky pečuje, dokonce umí vařit líp než já. Je to gentleman každým coulem,” vychvalovala ho do nebes pro iDnes ještě před nedávnem, dnes by ale svému ex asi stěží přišla na jméno.

„Rozešli se teprve nedávno a co jsem zaslechla, bylo to hodně bouřlivé. Dávid o podrobnostech nemluví, nicméně je z toho hodně skleslý,“ dozvěděli jsme se od blízké kámošky Hodka.

Že by se dvojice k sobě vrátila, to asi nehrozí. Naznačuje to aspoň razantní krok, který zpěvačka učinila. Na Instagramu se po mediálním odhalení svého přítele, bývalého zázračného dítěte, chlubila každou chvíli jednou novou společnou fotkou za druhou. Drtivá většina z nich už ale je vymazaná, i když před pár dny jsme na ně ještě natrefili. Až takové zklamání křehká bruneta asi pociťuje!

Co je příčinou konce vztahu dosud evidentně velmi zamilované dvojice? To zatím zůstává záhadou. Nevěra? Něco jiného a podobně silného, přes co prostě nejede vlak? Mohli bychom jen spekulovat.

Bagárová naštěstí brzy přijde na jiné myšlenky díky tomu, že dostala nabídku zatančit v nové řadě StarDance. Nebudou se jí tak mít čas honit hlavou hlouposti ohledně nenaplněné lásky k Dávidovi a možná že narazí i na jeho adekvátní náhradu!

Reakce obou dvou zatím neúspěšně zjišťujeme. Pokud se nám je podaří získat, budeme vás informovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články