Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Málková skončila v Ulici! Její role spočívala jen ve vejrání a neukázala prsa! Kdo ji nahradí?

Zdroj: Nova
+ Další fotografie
Podle informací redakce vyšla TV Nova vstříc náročnějšímu divákovi a ze seriálu Ulice uklidí v nejbližší době herečku Marii Málkovou, jejíž široký herecký rejstřík stejně nevyužívala, protože její postava je tupá.

Málková je činoherní herečka, která dohrává v Ulici postavu Romany, což je tupá kadeřnice, která předloni přibyla do seriálu, aby neustále držkovala, když se jí někdo ptal na intimní sféru.

V loňské letní sezoně ji po úporném boji sbalil rudovous a férák Miller mladší, který hrál hodného, a tedy chudého bratra krutého, a tedy bohatého snoubence Světlany, ale herec Standa Majer se s postavou a formátem telenovely moc nekamarádil, a tak ho scénáristé nechali v seriálu doživotně odjet pracovat do restaurace v NSR a Málková osiřela, což se nejprve řešilo tím, že z každého tahala v kadeřnictví moudra (seriálová lokace s nejnižším průměrným IQ postav po pekárně), ale posledních sto epizod už víceméně jen nechápavě čuměla a postava se neměla kam vyvíjet.

Když se navíc ukázalo, že do Ulice se vrátí jedna z postav, která je rovněž tupá, a tedy se vrací do kadeřnictví (víc neprozradíme, víme, co bude ve všech českých seriálech za rok, a máme dohodu s Novou, že nás nezažaluje za náš páteční seriál o Ulici, a my za to nebudeme prozrazovat, co se bude dít), přišlo rozhodnutí Málkovou, respektive její postavu poslat čumět kamkoli, ale jinam.

K prohozu má dojít v nejbližších týdnech, Málková, která nedávno ukázala ve filmu prsa, ale Ulici dávají moc brzy, má již své obrazy dotočeny a vy můžete tipovat, kdo přijde do kadeřnictví klást nechápavé otázky po Romaně Havlíčkové.

Související články

Další články