Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Víme první: Macura se pokouší s Džambulkou prchnout na Elbu pomocí dispečera Martucciho! Máme důkaz!

Zdenda prchá se svou Džambulkou na trase Uhříněves – Gargáno –
Elba – Nebe – Peklo – Uhříněves.
+ Další 3 fotografie

Domenico Martucci (37) nezůstává nic dlužen pověsti naprostého šílence, co je odhodlaný k čemukoli, jen aby byl u toho, a tak právě chystá útěk na ostrov Elbu pro svou schovanku Ivetu Bartošovou (47), která se momentálně i se svým pošahaným fanouškem a ochranitelem nachází na jeho „panství“ v Peschici v italském mikroregionu Gargano.

Zdenda Macura (39) má zřejmě smělé plány. Český podnikatel, fotograf a námořní kapitán Jirka Bláha, který žije v Porto Azzuro v italském Toskánsku, před pár desítkami minut na svém Facebooku zveřejnil komunikaci s Martuccim, který se na jeho patnáctimetrové jachtě pokoušel zarezervovat kajutu, evidentně pro Macuru a Bartošovou.

Celá akce je ale dost okatá a je divné, jak rychle se dostala ven. Je to jen past na novináře?

Pokud ne, plány Macury jsou jasné: Prchnout z Gargána, které dnes ráno obsadili čeští novináři. Plavbu se rozhodl zasponzorovat šlechetný to hrabě Martucci, jen jestli si ale zjistil, že jedna noc v kajutě vyjde na 100 eur. Snad má kapitán dostatečně zásobený bar a hlavně řádné nervy na šílenou námořnici Ivetu, kterou bude mít na zodpovědnost na otevřeném moři, možná nejen s mořskou nemocí. Tak šťastnou plavbu! A v žádném případě nepouštět Ivetu ke kormidlu!

Mohlo by vás zajímat

Další články