Maciuchová (102), která je v seriálu prakticky od začátku, už jednou na rok kvůli divadlu od nenáviděné postavy Miriam Hejlové z Novy utekla, ale tentokrát je to prý možná na delší dobu.

Přestože to TV Nova zřejmě bude popírat, Maciuchová, jejíž přemoudřelá kantorka Hejlová je nejoblíbenější postavou seriálu, odchází podle všeho na vlastní žádost a svůj odchod už prý tak o rok odložila.

Za roli Hejlové přitom dostala během let miliony a získala třikrát cenu TýTý, ovšem cítí se rolí jak unavená, tak limitovaná pro zajímavé divadelní projekty.

Pro producenta znamená její odchod malou katastrofu, a protože na Nově doufají, že Hanku zase po čase ukecají, nevyužili scénáristé nedávnou možnost nechat postavu po smrtícím útoku umřít, ale Hejlová se z napadení sokyní v lásce nožem bohužel vylízala a podle zdrojů eXtra jí scénář pošle na straaaaaašně dlouhou cestu kolem světa s jejím snoubencem, policistou ve výslužbě a občasnou erekcí a sedmdesátkou na krku, majorem Kadlecem.

Maciuchová se již rozloučila s kolegy a podle tamtamů jsou všechny její seriálové scény dotočeny, celou věc bude stroze komunikovat Nova příští týden a samotná herečka ji nechce vůbec komentovat, a to ani pro bulvární projekty Novy.

Jste rádi, že je konečně od Hejlové pokoj? Cože, vy se nekoukáte na Ulici? A proč? Měla Hejlová umřít rukou Alice? Vrátí se Maciuchová do seriálu, nebo předtím zemře doopravdy? Je Henry gay? Napište nám na redakce@extra.cz.