Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Víme první: Lucie Vondráčková utratila 24 milionů za psí boudu a dva domky v panelákové džungli

Lucie Vondráčková má nové bydlení za 24 milionů korun.
Zdroj: Profimedia.cz, reprofoto Google Mapy/Street View
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ
U zpěvačky Lucie Vondráčkové (40) se snadno vydělaných 28 a půl milionu korun ani neohřálo a už říkají pane úplně jiným lidem. Peníze, které získala za prodej manželem darovaného drahého bytu na Kavčích horách, investovala jednak do jakéhosi „sklepa“ v ceně 3,2 milionu, teprve v úterý 21. července se pak podle katastru nemovitostí stala majitelkou dvou za socialismu svépomocí postavených domů s epesní „psí boudou“ na pozemku za závratných 24 milionů a 323 tisíc korun.

Paneláková džungle

Domy se nacházejí v pražské Libuši, odkud to má zpěvačka jen pár minut do britské školky a školy, které navštěvují její a Plekancovi (37) synové. Právě blízkost vzdělávacích zařízení nejspíš hrála zásadní roli, jinak by si zpěvačka, herečka a dabérka určitě našla o něco prestižnější místo.

Kam oko dohlédne, tam se před a za starou zástavbou na sebe přilepených domků s malými pozemky klene paneláková džungle, která z lokality nedělá úplně to nejhezčí místo k bydlení na světě.

Rekonstrukce?

Lucie Vondráčková (40) ale určitě moc dobře ví, co dělá. S chlapci, které má s jejich otcem ve střídavé péči, si na místě jistě dokáží vytvořit ideální zázemí.

Nejspíš to ale bude stát další peníze. Domy nepůsobí jako výkvět nejmodernější architektury, spíš jde na první pohled o nemovitosti postavené svépomocí za nechvalně proslulé normalizace. Patrně ale před časem prošly jakousi rekonstrukcí. Zpěvačka a příležitostná herečka nyní určitě bude chtít prostor uzpůsobit svým potřebám a vkusu.

Záhada dvou domů

Na co ale potřebuje dva domy? Že by jeden byl na bydlení a druhý k práci? Nebo si k sobě chce nastěhovat své rodiče, kteří jsou již v pokročilejším věku? Či si tak chce k sobě připoutat jednoho z kluků i v jeho dospělosti? To se možná časem ukáže. A možná najde užití i pro přerostlou „psí boudu“, která se skví na pozemku.

Živobytí

Ani bez téměř třiceti utracených milionů Lucie nyní určitě nebude živořit. A to přesto, že nedávno odmítla dvě seriálové nabídky snů, které jí konečně mohly zajistit pořádný stabilní příjem.

Něco ale přece jen jistě káplo z rozvodu. To však manželé nikdy nepotvrdili, rozvodový soud v Kanadě jim k dohodě nadělil ultimátní příkaz absolutní mlčenlivosti.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy