Sama Nikol redakci eXtra.cz prozradila, že se jí život obrátil naruby. Jenže když jsme na ni udeřili, že se k nám dostaly informace o jeho záletech, tak najednou otočila. Chtěla se snoubence zastávat za každou cenu s tím, že ho chce jen někdo pošpinit. Jenže další blízký zdroj páru byl více než výřečný a potvrdil nám, že se s ním moderátorka rozešla. Kvůli záletům!

„Podváděl ji často a bohužel ne jen s jednou holkou. Byl jak posedlý cizími holkami, přitom má doma takovou kočku. Dlouho to Nikol tolerovala, ale už to překročilo únosnou mez a poslala ho do patřičných míst,“ řekl nám dobře informovaný člověk, který o jejich rozchodu ví opravdu hodně.

Sympatická Nikol se sice snažila vše popírat, možná před národem nechtěla vypadat jako podváděná chudinka, nebo se jí prostě nevěrníka zželelo, ale přitom je to on, kdo za celou ostudu může a ona se nemá za co stydět. A to má s Danielem stále ještě bydlet!

Neměl ji podvádět jen s nějakou Ninou, kterou napráskali sousedé, ale i s dalšími ženami, které mu přeběhly před nosem. O začátku celé aféry jsme vás informovali ZDE.

I nadále vás budeme informovat o tom, jak celá kauza probíhá, zjišťujeme další podrobnosti k rozchodu a věřte, že budou hodně pikantní.

Kdybyste i vy něco věděli, co se mezi dříve tak hezkým párem stalo, tak nám napište na redakce@extra.cz.