Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Víme první: Krainová překonala absolutní hranici trapnosti! Na webu manžela ji oslavuje článek, který vejde do učebnic nesoudnosti!

Zdroj: vipstory.cz
Simoně Krainové hodně záleží na tom, aby se prezentovala jako světová topmodelka, která umí zastavit čas a k tomu před světem skromně ukrývá neuvěřitelný herecký talent, ale to, co předvedli redaktoři webu, který provozuje její manžel Karel Vágner junior, je na novinářského prokurátora.

Zapomeňte na Babiše a další velké kluky, co vlastní k nim servilní média. Zatímco ta se snaží alespoň předstírat, že publikují o svých mecenáších vyvážené informace, bulvární web VIPstory se ani nesnaží skrývat, že je webem určeným pouze Simoně Krainové (42, pardon 23, no prostě mladice), protože bláboly, které se tam o modelce za zenitem objevují, nemohou být určeny ani primitivnímu čtenářstvu. Prostě když se nadělovala soudnost, byli Krainová a Vágner tutově kdekoli, jen ne na místě.

Jak jinak si vysvětlit průvodní text k novinářské projekci filmu Vybíjená, který je samozřejmě strašný a Krainová v jedné z hlavních rolí dává termínu "topornost" nový rozměr.

Ovšem když máte v rodině bulvární web, je možné vše, třeba titulek: "Proč vidět Vybíjenou? Hlavně kvůli Krainové" hlásá home page VIPstory.cz a není důvod nevěřit, ostatně proč chodit na film třeba kvůli partičkářům typu Ondřeje Sokola (43) nebo Michala Suchánka (49), což jsou činoherně proti Simoně naprostí ubožáci. To samé Lukáš Vaculík a taková Simona Babčáková se může jít vedle Simonina esenciálního, syrového a soustředěného výkonu rovnou zahrabat.

Text, který fakt Krainová nemá při pověsti, kterou si buduje, zapotřebí, dále dehonestuje kritičku Mirku Spáčilovou, o které si můžete myslet, co chcete, ale když ta napíše, že ten film je sračka, tak tomu věříme 100x více, než když web manžela Krainové napíše, že Krainová je hlavním důvodem, proč do kina vyrazit.

Vrcholem trapnosti je poslední odstavec neuvěřitelného textu: "Inu uvidíme, jestli budou lidi do bijáku chodit kvůli příběhu, nebo hlavně proto, aby hltali z plátna právě stále sexy dračici Simonu Krainovou, u které se při pohledu na ni opravdu dá říct, že snad opravdu dokáže zastavit čas," napsal autor píšící pod zkratkou "ker" a jal se vymýšlet, jak teď ze řitního otvoru svého chlebodárce vylézt zpátky ven.

Celý text článku, který vyšel na VIPstory a okamžitě se stal hlavním favoritem na cenu Nejobjektivnější recenze tisíciletí:

Proč vidět Vybíjenou? Hlavně kvůli Krainové!

*Jestliže má nějaký film šanci na úspěch kvůli slavné tváři, pak je to novinka Petra Nikolajeva na motivy Michala Viewegha Vybíjená. Režisér tam kromě Genzera se Suchánkem obsadil i topmodelku Simonu Krainovou, a to je snad i hlavní důvod, proč do kina jít.

Novinářskou projekci už film, který vstoupí do kin příští čtvrtek 12. března, má za sebou! Některým novinářům se novinka líbila, mnozí kritici ji ale ztrhali. „Jednu půlku tvoří hořká nostalgie stejnojmenné předlohy Michala Viewegha, druhou hrátky Partičky čili Ondřeje Sokola, Michala Suchánka a Richarda Genzera v hlavních rolích. Dohromady to však ve filmu, který jde do kin 12. března, příliš nefunguje,“ napsala obávaná kritička Mirka Spáčilová, při jejímž jméně záměna jediného písmenka tvoří groteskní závěr, který se mezi mnoha filmaři ujal. Bohužel pro ni!

Nicméně film Vybíjená, který je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí, má šanci, aby byl středem zájmu diváků bez ohledu na mnohdy alkoholem a mindráky ovlivněnými kritiky.

Kromě Krainové, která s úsměvem pózovala na novinářské projekci a sršela vtipem, Michala Suchánka, Richarda Genzera, kteří jsou už tak nějak pořád konstantní, se mohou diváci těšit na Simonu Babčákovou, Ondřeje Sokola, Lukáše Vaculíka, Moniku Absolonovou nebo Lindu Bartošovou.

Děj tak v několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. „Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte,“ popsal význam děje režisér Petr Nikolajev.

Inu uvidíme, jestli budou lidi do bijáku chodit kvůli příběhu, nebo hlavně proto, aby hltali z plátna právě stále sexy dračici Simonu Krainovou, u které se při pohledu na ni opravdu dá říct, že snad opravdu dokáže zastavit čas.*

Související články

Další články