Zítra večer čeká Českou republiku televizní šok, na který se po celé zemi připravují především záchranáři a psychologové. Česká televize zřizuje zvláštní linku a Rada pro rozhlasové a televizní vysílání přemýšlí o samotném smyslu své existence.

Ano, je to tady, poslední bašta je dobyta. ČT2, pokud to neznáte, jedná se o veřejnoprávní kanál pro přemýšlivé, dá zítra konečně prostor Ornelle Štikové (20), která se objeví deset minut před desátou večer v magazínu Pološero, jenž je tentokrát věnovaný bulváru.

Štiková se tak konečně zařadí po bok hvězd, jako jsou Miroslav Donutil, Vladimír Menšík, Miroslav Horníček a další legendy vysílání České televize.

Zatímco Štiková si coby talentovaná, umělecky nadaná dívka prostor jistě zaslouží, její sokyně, která nic neumí a jen si udělala jméno na Koktovi, Gabriela Partyšová (35) se v dokumentu po zásluze neobjeví, ale to paradoxně vlastním přičiněním.

„V dokumentu normálně mluvila na kameru o praktikách bulváru, ale když vzápětí zjistila, že se v něm objevuje i Ornella Štiková a šéfredaktor eXtra.cz Novotný, doslova si vydupala, že ji z pořadu vystříhali,“ informoval nás zdroj přímo z Kavčích hor, který potvrzuje domněnku, že se Partyšová na intelektuální vysílání, na rozdíl od Pavla a Ornelly, ještě necítila.