Jeden z populární dvojice Tomáš & Tomáš – Tomáš Novotný včera skončil na rádiu Evropa 2.

Informaci, která se zatím přesunuje po Praze pouze šeptem, nám potvrdila PR manažerka společnosti Lagardere Active, pod kterou oblíbené rádio spadá, Radka Pilzová s tím, že nebudou k situaci vydávat oficiální tiskovou zprávu, což je velmi nestandardní a potvrzuje to spekulace o tom, že Novotný skončil v rádiu po blíže nespecifikovaném sporu s nadřízeným.

Sám Novotný nechce věc příliš rozebírat: „Skončil jsem na Evropě, ale život jde dál a svět se točí stejně jako jeviště divadla v Krumlově. Děkuju za půlroční školu života a jede se dál.“ Ještě strožejší byl komentář samotného rádia: „S Tomášem Novotným jsme se rozloučili po vzájemné dohodě,“ řekla Pilzová.

Z Novotného se nám nepodařilo vypáčit, jestli se kvůli této situaci dostal do sporu se svým kolegou Tomášem Zástěrou, který podle našich informací v rádiu nadále zůstává. Dvojice spolu pracuje už od roku 2004 a tohle je po tolika letech poprvé, kdy se pracovně rozdělili. My jsme zvědaví, které rádio se teď „sirotka“ Novotného ujme a nasadí ho proti bývalému kolegovi, se kterým Novotný nadále zůstává ve Snídani s Novou.