Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Víme první: Jaro bude opět řádit v porotě a zákulisí Talentu, Dejdar ostrouhal! Den ale Slávikovi zkazila přítelkyně kopačkami!

Karolína Krézlová se rozešla s Jarem Slávikem.
+ Další fotografie

Bulvární novináři – milovníci televizního zákulisí, tlačenky a drobných produkčních prasárniček, o kterých je radost psát – mohou jásat!

„Kmotr“ Jaro Slávik (38) bude opět porotcem show Česko Slovensko má talent! Portálu eXtra.cz už informaci potvrdily tři nezávislé zdroje, z nichž dva pracují přímo pro slovenskou produkci televize JOJ, která Slávika kdysi „stvořila“.

Známá firma slovenského mediálního podsvětí ale neslaví. Krátce po sedmé večer totiž jeho přítelkyně, zpěvačka Karolína Krézlová (25), změnila svůj status na Facebooku na „nezadaná“ poté, co portálu eXtra.cz krátce po poledni potvrdila rozchod: „Je to pravda, dál už půjdeme stejnou cestou jen v pracovní rovině, jako partneři jsme se rozešli, přeji Jarovi v osobním životě hodně štěstí.“

Slávik tak do dalšího mediálního humbuku okolo nového Talentu vstupuje jako volný chlapec, jeho slovenská žena a děti se nepočítají.

Ale zpět k Talentu:

„Jaro bude v porotě stejně jako posledně, naopak česká strana už neoslovila Martina Dejdara, zatím se přemýšlí, jak to dobře odkomunikovat, takže vám to u vás asi Prima nepotvrdí, každopádně je to hotové,“ hlásila nám do telefonu Bratislava a my nemáme důvod nevěřit.

Není to poslední překvápko, které nám loni tak kontroverzní show chystá, jiný, opět slovenský zdroj přidává další „pikošku“: „Tentokrát my diktujeme pravidla hry Primě a ne naopak, takže jsme si vynutili stejný poměr českých a slovenských porotců, ti budou tentokrát čtyři, trojici Bílá – Slávik – Mareš doplní ještě jeden vysoce postavený člověk z managementu naší televize.“

Prima FTV zatím nechce informaci potvrdit: „Žádné jiné jméno kromě Leoše Mareše vám za FTV Prima nepotvrdím ani nevyvrátím, jednání s porotci zatím nejsou uzavřená, tak by to bylo předčasné,“ musí kalit vodu nový tiskový mluvčí Primy David Vaníček a my ho chápeme, Slávika bude třeba dávkovat Čechům hodně opatrně, všichni mají totiž ještě v živé paměti jeho loňské rejdy v zákulisí.

Připravujeme podrobnosti a ověřujeme další zajímavou informaci, která se hodně nebude líbit Lucii Bílé

Mohlo by vás zajímat

Další články