Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Ivana Gottová dře na muzikál, protože nemá talent!

Ivana se v muzikálovém prostředí pohybovala už před Karlem, pracovala
jako produkční v Divadle Hybernia, k celebritám vždy tíhla. Je
s podivem, že si jejího talentu všiml až Lumír Olšovský, který má
Přízrak z Londýna na svědomí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Na pražské muzikálové scéně se schyluje k velké premiéře divy Ivany Gottové, z boží vůle multitalentu, jaký český šoubyznys dlouho nepamatuje.

Deník Aha! dnes přišel se šokujícím svědectvím „kamarádky“ Ivany Gottové (39), která je tak tajná, že to jistě nebyla samotná Karlova vysokoškolsky graduovaná predátorkoman­želka. Ta mluví o tom, že Ivana se nesmírně svědomitě připravuje na svou zaslouženou roli v muzikálu Přízrak z Londýna.

Příprava letošní laureátky jedné z výročních cen eXtra.cz Ivany je tak drastická, že podle „kamarádky“ musí Karel jezdit s dětmi do školy, venčit čokla a obstarávat nákupy. Je až neuvěřitelné, jak „kamarádka“ dává najevo, že Ivana podřídila přípravě skutečně vše.

Gottová má přitom možná úplně jiný důvod k tak zásadním prohlášením prostřednictvím kamarádky. Podle nejmenované kamarádky té kamarádky, co práská Aha!, jí jedna její kamarádka přes kamarádku vykecala hrůzné tajemství – Gottová nemá talent!!!

Redakce eXtra.cz prohlašuje, že něčemu takovému určitě nevěří a že Ivana v žádném případě nehraje čurdu v tom muzikálu proto, že se jedná o marketingově zajímavý počin. Hrdlo Ivany je v českém šoubyznysu dostatečně známo, se svou pusou umí divy, a proto si v žádném případě nezaslouží být coby operetní zpěvačka dehonestována, i kdyby skutečně neměla talent.

Je pěkné, že Ivana, moderátorka, herečka, rozhlasačka a zpěvačka, roky se vší vervou bojuje proti předsudkům odborné veřejnosti, která ji považuje za trapku protežovanou přes manžela, který údajně jde v posledních letech prostřednictvím Ivany na ruku jen těm médiím, která jsou k ní servilní až do té míry, že už o ní mluví jako o zpěvačce a moderátorce s naprostou samozřejmostí.

Ivano, jeď, nedej se a makej, jsi dobrá! A pamatuj, že v den, kdy Božský odejde do věčných lovišť, se určitě neukáže, že média jsou na Ivanu názorově sjednocena, jen většina z nich prostě potřebuje fotky Karla s dětmi pod stromečkem, a tak musí být hodná.

Související články

Další články