Deník Aha! dnes přišel se šokujícím svědectvím „kamarádky“ Ivany Gottové (39), která je tak tajná, že to jistě nebyla samotná Karlova vysokoškolsky graduovaná predátorkoman­želka. Ta mluví o tom, že Ivana se nesmírně svědomitě připravuje na svou zaslouženou roli v muzikálu Přízrak z Londýna.

Příprava letošní laureátky jedné z výročních cen eXtra.cz Ivany je tak drastická, že podle „kamarádky“ musí Karel jezdit s dětmi do školy, venčit čokla a obstarávat nákupy. Je až neuvěřitelné, jak „kamarádka“ dává najevo, že Ivana podřídila přípravě skutečně vše.

Gottová má přitom možná úplně jiný důvod k tak zásadním prohlášením prostřednictvím kamarádky. Podle nejmenované kamarádky té kamarádky, co práská Aha!, jí jedna její kamarádka přes kamarádku vykecala hrůzné tajemství – Gottová nemá talent!!!

Redakce eXtra.cz prohlašuje, že něčemu takovému určitě nevěří a že Ivana v žádném případě nehraje čurdu v tom muzikálu proto, že se jedná o marketingově zajímavý počin. Hrdlo Ivany je v českém šoubyznysu dostatečně známo, se svou pusou umí divy, a proto si v žádném případě nezaslouží být coby operetní zpěvačka dehonestována, i kdyby skutečně neměla talent.

Je pěkné, že Ivana, moderátorka, herečka, rozhlasačka a zpěvačka, roky se vší vervou bojuje proti předsudkům odborné veřejnosti, která ji považuje za trapku protežovanou přes manžela, který údajně jde v posledních letech prostřednictvím Ivany na ruku jen těm médiím, která jsou k ní servilní až do té míry, že už o ní mluví jako o zpěvačce a moderátorce s naprostou samozřejmostí.

Ivano, jeď, nedej se a makej, jsi dobrá! A pamatuj, že v den, kdy Božský odejde do věčných lovišť, se určitě neukáže, že média jsou na Ivanu názorově sjednocena, jen většina z nich prostě potřebuje fotky Karla s dětmi pod stromečkem, a tak musí být hodná.