Není tomu dlouho, co se instagramové hvězdičce A.N.D.U.L.E. rozpadlo manželství s Petrem Mikšíčkem, které jí vydrželo pouhých sedm měsíců. Na čtvrteční akci Nike Prague, kterou moderovala, ji už doprovázel jiný muž. A.N.D.U.L.A. se rozhodla, že zkrátka nemá co tajit a šla s pravdou ven. „Je to velmi čerstvá záležitost. Ještě jsme to oficiálně nepotvrdili. Vy jste právě první, komu to tady říkám. Ano, přítele mám,“ potvrdila A.N.D.U.L.A. Podle našich informací se jedná o Františka Doležala.

„Asi víte, co se kolem mě teď děje a že se nacházím v nelehkém období,“ odkazovala A.N.D.U.L.A. na svůj nedávný rozvod, který následoval sedm měsíců po svatbě. „Teď jsem šťastná,“ dodala. Podrobnosti ze svého soukromí ale prozradit nechtěla. Má proto své důvody. „Od určité doby zkrátka odmítám zveřejňovat veškeré své soukromí na Facebook i Instagram, protože zlí lidé to potom otáčejí proti mně. I proto jsem si veškeré sociální sítě zablokovala.“

Kromě nového přítele jí pomáhá překonat řeku porozvodových slz i práce. S moderováním to do budoucna ale nevidí. Zvláště po uvádění otevření nového obchodu s obuví, které jí trochu pocuchalo nervy. „Byla jsem moc ráda, že jsem moderovala tuhle událost, ale jelikož moc nečtu mail, tak jsem nezaznamenala, že se jedná o V.I.P. akci. Když mi to produkční prozradila, pěkně jsem znervózněla.“ Zdá se, že A.N.D.U.L.A. i nadále bude dávat přednost sociálním sítím a mluvením se živit nehodlá.

ZNÁTE NOVÉHO PŘÍTELE A.N.D.U.L.Y.? OZVĚTE SE NA E-MAIL REDAKCE@EXTRA.CZ.